bugün

fransız dermokozmetik markasıdır.
gunes kremi harika olan marka. shiseido'dan bile daha iyi. ayrica akneli ciltler, lekeli ciltler, mineralli, renkli gibi bir cok cesidi vardir.
fakat cilt bakim urunlerini alirken dikkat edin sebium jeli okumadan aldim, icinde meme kanseri riskini arttiran paraben var.
Bugün gittiğim bir cilt profesörünün en iyi dediği marka. ayrıca kozmetik ve dermo kozmetik arasında çok fark yokmuş. hemen hemen aynı yapıdaymış. boşuna para dökmeyin derim tüm dişi sözlük yazarlarına.
Dermokozmetikte gerçekten aşmış marka.

Cilt doktorlarının tıbbi destekleyici olarak tavsiye ettiği tek markadır ayrıca.
yıllardır kullandığım ve son zamanlarda turuncu kasa'dan aldığım dermokozmetik markasıdır. güneş ürünlerinde başarılı sonuçlar sağlar. alın.
yıllar önce doktor tavsiyesi ile kullanmaya başladığım ve hala kullandığım muhteşem dermokozmetik marka.. sensibio light krem ve sensibio h2o su hassas ciltlere birebir.. iyi varsın bioderma.
Misel suyuyla yillardir ask yasiyorum. Fiyati 53 tl ye kadar gordum 2 li paketinin. Buyuk oldugu icin cok uzun sure gidiyor. Damla damla kullanmak makyajinizi cikartmaya yeter. Ustune tanimam.
Laroch posay denen markanin yanina bile yaklasamayacagi cok basarili marka.

Posay in 40 milimine 75 lira verdigim kremi yillardir sivilce nedir bilmeyen yüzümde sivilceye sebep oldu.

Buradan, bioderma almami engelleyip posay öneren eczacıma bir kez daha küfür ediyorum.
la roche posay ile başabaş giden bir markadır kanımca. bioderma’nın h2o sensibio misel suyunu yıllardır kullanıyorum. çok başarılı, reklam sloganı gibi olacak biraz ama sahiden çok az damla bile işe yarıyor. yüz temizleme jelini ve photoderm 50+ güneş koruyucusunu da kullandım. güneş koruyucusu çok güzel diyemem ama yine de iş görüyor. sebium jel ise, la roche posay’in effaclar h’ı ile tanışana kadar benim için en iyisiydi. la roche’un effaclar h serisini denedim sadece ve bence bu seri sahiden çok iyi. özellikle nemlendiricisi 1 numara. bioderma ise güneş koruyucu ve misel suyu ile benim gözümde 1 numara.
evet. sanki ürün deneyip yorumlayan makyaj bloggerı gibi oldum ama olsun.
H2o sensibio'sunu severek kullandığım marka. Lakin yılın 370 günü 1 alana 1 bedava kampanyası olduğu için asla tekli iken almıyorum ürünü.

Garnier bu ürünün çakmasını yapmış, ucuz diye alayım dedim. Allah Gratis indirimini kahretsin, daha da gratis'e girmem. Pof girerim ya.