bugün

entry'ler (9)

point blank

wolfteam gibi değil yaşıtlar genellikle 15-20 arası galiba bir arkadaş bana öyle demişti. dinozorlar falan varmış.

wolfteam

oyun çok sıkıcı bence hep aynı şey var. oyun yöneticisi hep hediye dağıtıyor kötü oynayan bir oyuncu bir anda o hediyeler sayesinde iyi oynuyor ve siz haksızlığa uğruyorsunuz. ilk başta silaha ve zırha o kadar bağlı bir oyun değildi ve güzeldi ancak şimdi oyun berbat.

metin 2

özünde güzel ama çok bebe ve hilecinin dolduğu oyun. biz arkadaşlarla kendi aramızda oynuyoruz o yüzden bize kötü gelmiyor yani diğerlerini takmıyoruz. bizim için zevkli olan oyunu sizde kendi arkadaşlarınız arasında oynarsanız güzel vakit geçirebilirsiniz bence. zaten çoğu zamanımız point blank veya counter strike oynayarak geçiyor o yüzden mt2 ye fazla vakit kalmıyor. eğlencesine oynamak isteyenler için ideal bir oyun.

cengizhan 2

güzel oyuna benziyor bir denicem. fazlasıyla karaktere sahip oyunda 4 ırk vardı galiba.

ultima online

ben hiç oynamadım ama başlıcam sanırım çoğu kişi bayılmış şuan oyunun ne durumda olduğunu bilmiyorum ama güzel birşeye benziyor. grafikleri ise bence kötü değil. tabiki knight online veya metin2 için falan kötü grafikleri var ama yinede güzel birşey ve eminim oynarken çok eğleneceğim ama hangi class ile oynasam bilemiyorum.

dragon ball

bana göre
1-one piece
2-katekyo hitman reborn
3-dragon ball
4-fairy tail
5-naruto

rakion

güzel oyun ama yeni başlayanlara büyücü ve ninjayı tavsiye etmem bence ya demirci yada savaşçı açsınlar ben savaşçı açmıştım. bana göre en güzel karakter ninja.

orospu ile kaşarın arasındaki fark

kaşarlar parasızda verir orospular para ister.

knight online

eskiden iyidi ama şimdi oyunun boku çıktı. bende öyle fazla bir bağımlılık yapmamıştı.