bugün

11 yaş ve grubu oyunu.

(bkz: aç alfa mavi kurt)
genellikle 11-14 taş grubunun oynadığı oyun.chat bölümündeki muhabbetler görülmeye değerdir*grafik ve sistemdeki iyiliğe rağmen güvenlik açıkları bulunan oyun.
üçüncü server'ini açmaya hazirlanan online oyun. birinci server'deki düpe olayları ikinci server'deki ch'nin 2'de kalmasi sanirim bunu gerektirdi. keşke açılmasa ogame gibi oyuncular farklı farklı server'e bölünmese ama oluyor efendim ne yapalim?

sanildigi gibi 11-14 yaş araligi degil 11-43 yaş aralığındadır oyunu oynayan oyuncularin yaşları, biraz köy dışına çıkıp gezmek oyuncularla iletişim kurmak gerek tabi.
oldukça sarıcı online oyun. 2 günde 21. levele geldim, tek sıkıntım terminolojiyi tam çözememem. * *
ayrıca internette her yerde liste liste hile programları vardır, bu tip sitelerde hile programlarını hazırlayan adamlar, gm'lerin oyunu hiç bilmediklerini iddia ediyor. anlaşılan bir idare ve kontrol eksikliği var.
http://www.youtube.com/watch?v=XRo4ayiG8yI
yamulmuyorsam ciftlesme var bu oyunda.*
level 25de cocuk yapabiliyormussunuz.**
hala tam surum olamayan oyun. orumcek zindanin 2. kati acilmis giris de ep yani türk lirasına dayanmistir. bunalti geldi vallahi, hayir yani 70 level olsan ne olacak? 55 levelim konusuyorum ne bir atraksiyon ne bir eglence orumcek, ork, şeytan kes dur nereye kadar? etkinliker desen ele yuze bulasmis gm diyor ki "size etkinlik metkinlik yok" cocuk muyuz lan biz? acikca cik de daha oyunu oturtamadik ama sizi parayla sovusluyoruz diye.

tutmayın lan beni satıyorum 55 levellik carimi. aga pm pls
kal online kolpası oyun.ninja yetenekleri güzelde anam saçma ya.kal online oynayın daha iyi.zaten çevirmen olarak tazmanya canavarını mı kullanmıslar anlayamadım.
adından kaybeden oyun. tamam cevırı yapılmış da adını niye çevirmişler onu anlamadım ben.
arkadaşımın :"metin var bak, lan türkçe oyun, birbirinle konuşuyosun balık avlıyosun, hayat dolu oyun falan, birlikte balık avlarız olm" tavsiyesiyle türklerin yaptığını sandığım, başlayınca "eziq" "ezuq" gibi kelimeleri sarf eden gerizekalıların oynadığı oyun olarak tanımladığım oyun.

sonuç olarak oyunun başında ne kadar çok zaman geçirirse oyuncu, o kadar taşaklı oluyor. ben gider balığımı oltamla yakalarım, yanına mangalımı yakarım...
skill konusunda büyük eksik yaşayan oyundur, en güzeli balık tutun mangal yapın bakın, çok ciddiyim. hiç kasmayın level falan.
halk arasında metininki de denilen dandik bir mmorpg. Knight online a asla rakip olamayacak oyundur
1.si ne ara geldi de bu 2 şeklinde düşündüren oyun. hakkaten niye 2 ya.
oynamadığım ama içinde evlilik olduğunu duyduğum ve bu olayın on-onbeş yaş grubu Türk gençliği tarafından nasıl kullanılacağını aşağı yukarı tahmin ettiğim oyun.
daha önceden metin adlı, yine aynı konuyu anlatan 2 boyutlu flash bir oyun bulunduğu için yapımcıları metin2 adını koymuşlardır. yeter artık lan!

bu arada 19. serveri efes açılmış.

edit: oha bu entry'i girdiğim akşam 20. server ayasofya açıldı. ne hız bu, ne ayak?

bu arada dün başlamıştım, 1 buçuk günde 17 level oldum lan.
Ymir tarafından geliştirilen kore yapımı bir MMORPG oyundur. Oyun 3 krallık arasında geçmektedir. Oyunun ismi, metin adı verilen taşlardan gelmektedir. Oyunda bir çok yerde, farklı levellerde metin taşları bulunur. Metin 2'de 4 karakter vardır. Şaman, savaşçı, sura ve ninja. Her karakter kendi içinde iki sınıfa ayrılır.

Şaman - Ejderha, iyileştirme.
Savaşçı - Bedensel, zihinsel.
Sura - Büyülü silah, kara büyü.
Ninja - Yakın dövüş, uzak dövüş.
oyunda tabi benm gibi kazıklananlarda var.mesela adama 210.000 para vererek +9 zırh alacaıma adam +0 koymuş.bakamdım ve para gitti..(zırhçıda o zırh 8.000)
yanılgıların aksine, metin kelimesi korece taş demek(miş). yine yanılgıların aksine bu oyunun ikincisi olduğu için metin2'dir. birincisi için buyrun; http://www.metin.co.kr
çiçek toplayarak level atlanılan oyun. zile basıp kaçarsanız gizli inek bölümüne girme şansı yakalayabiliyorsunuz. bu bölümde en kısa zamanda en çok süt sağan birinci oluyor. birinci olan gençlik parkında atlı karınca kazanıyor bir tur. böyle de güzel bir oyun.

(bkz atma recep din kardeşiyiz)
metin1' in plus'ı.
ayrıca oyundaki kız sayısının çokluğu sizi şaşırtmasın çoğu erkek olmasına rağmen birilerinden birşeyler kapabilmek için kız nicki almışlardır yanınıza gelip aşkım 10k versene elindeki kılıcı versene diyenlerin yanından hemen uzaklaşın.
sebep olduğu bir espri için,

(bkz: allah 1 metin 2)
1. versiyonunu oluşturmadan 2. versiyonunu oluşturabilme yeteneğine sahip Turkiye'nin tek 0-5 yaş zeka duzeyine hitap eden oyunu.
rezalet görüntüsü, saçma çevirileri ile çocuklara hitap eden çevrimiçi oyun.

(bkz: güçlü asi general)
(bkz: biri kardeşimi bu oyundan kurtarsın)
güncel Önemli Başlıklar