bugün

entry'ler (133)

şehirlerarası yolculukta wc sorunu

gideceğiniz yer 18 saatlik bi yerse vay halinize...şöyle oluyor; malatya ya kadar tutsam, elazığ da durmaz çünkü, kayseriye kadar su içmezsem kırşehirde durur nasılsa otobüs vs:)böyle hesaplara maruz kaldırabiliyor..

gecenin şarkısını seçiyoruz

neşet ertaş- yalan dünya

melih gökçek in 20 yılda ankara için yaptıkları

keşke onun da en büyük çılgın projesi, bi daha aday olmamak olsa....

berkin elvan

ne uykucusun be oğlum bak herkes hadi diyor, söz dinle uyan artık!!

ilk dinleyişte aşık olunan şarkılar

eddie vedder-guaranteed....çok farklı ve özel bi şarkı...

3 idiots

filmden çok çevirisi beni benden almıştı...çocuk güler ve alt yazı ise şöyle...hahahahahaha

beşiktaş

ruh yok ki takımımda...afrika ya gitsin, madagaskar a gitsin, şampiyonlar ligine gitsin...

kişisel gelişim kitabı okuyucu kitlesi

ilginç bulduğum bi kitle...bu tarz kitapları her defasında elime alırım evirip çeviririm ama bakmışım ki bırakıp uzaklaşmışım...polisiye dram öykü daha çekici sanırım bana...

thy personelinin yeni kıyafetleri

bu hafta abd haftaya toronto vs var şekerim diyen hostes arkadaşım...çok sevindim ben bu kıyafetleri görünce...çok güldüm hadi git böyle abd ye....

kedilerin en sevimli hayvan oldukları gerçeği

sağı solu belli olmayan,sevimsiz hayvan...

didem tuncay

bir türk abd büyükelçiliğinde eylem yapıyor sonuç ? biri ölü diğeri yaralı iki türk..!

behzat ç

daha önce böyle saçma bi bölümü olmamıştı...komikti...

24 01 2013 uğur mumcu nun 20 nci ölüm yıldönümü

tam 20 yıl geçmiş...çocuktum cenazesine katılmıştık babamla..zihnimde kalan o kalabalık...o şaşkınlık...saygı ve sevgiyle anıyoruz seni...

en iyi film müzikleri

into the wild-guaranteed...

mehmet ali birand

öldü...kaybettik..nefret ettiğim iki sözcük...

cm101mmxi fundamentals

"bilezik atalım bari" çok keyifli bi gösteriydi, çoook...zaman ve para ayırınız derim ben...

sahil şeritlerinin imara açılması

durmak yok satmaya devam....

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/21993365.asp

en yakın arkadaşının torpille yerleşmesi

ben 85 puan almışken dostum dediğim insanın 71 puanla torpille işe yerleşmesi...çok sevdiğim bi insan ama hak mı adalet mi? bilemedim ya elimi kolumu nereye koyacağımı bilemedim...sevindim canım dedim...sevindim mi? sevinmedim...gel tutun hayata daha sıkı ders çalış 90 al öbür arkadaşında başka bi torpille yerleşsin başka bi yere....ah be hayat borcun yükseliyo bana faiz biniyo haberin ola...

fazıl say

dünya alkışlıyor, ülkem yargılıyor....

günün tek cümlelik özeti

sınav yorgunu...