entry'ler (142)

bir kıza ayrılalım demek

''ben sana layık değilim,sen daha iyilerine layıksın'' diyerek olayı iyice sulandırdığımız da olmuştur hani

yaygın anlatım bozuklukları

"heralde" ile " kesin" kelimelerinin ayni cumlede kullanilmasi

sevgilisinin fotoğrafına bakıp otuzbir çeken insan

başka bir kadının resmine bakıp 31 çekmesindense daha kabullenilebilir bir durumdur.sakıncası yoktur.ha ben yaparmıyım yapmam orası ayrı muhabbet.

yaz gelince nefret edilen şeyler

kesinlikle sivrisinek ve toplu taşıma araçlarındaki mide bulandıran o koltuk altı terinin iğrenç kokusu.

pisten başka küfür bilmeyen erkek

-bana bak sana çok pis dalarım heee.ulan düşünüyorumda bunu bi erkek bana sölese gülmekten karnıma ağrılar girer bırak dövüşmeyi sensin aslansın koçsun der gönderirim valla kıyamam he

fenerbahçeli futbolcuların alın teri

cimboma türktelekom arenada 2 tane sallarken,beşiktaşa da inönüde 4 tane geçirirken futbolcuların alnından damlayan ter de denebilir hani.bunlarıdamı satın aldı yoksa aziz naptı.satın alana değil satılana bakmak lazım bence.

ümit karan

daha hakkında kesin bir hüküm yokken bile sadece dedikodulara inanıp eski takımı taraftarları tarafından dışlanan futbolcu.

babanın hep söylediği ilginç şeyler

-allah elinize düşürmesin.öleyim daha iyi amna koyim

evlenmeden önce sevişmekte sakınca görmeyen kız

genelde evlenmeden önce sevişmeyi kendine düstur edindiği için asla evlenilmeyecek kız tipidir.sevişilir,zevki alınır ve bırakılır.

fenerbahçe nin küme düşürülecek olması

en çok cinconluların sevineceği durumdur.

otizm

(bkz: rainman)dustin hoffman tarafından ete kemiğe bürünen karakterin hastalığıdır.o filmden sonra otistiklere daha bir sempatik bakıyorum açıkçası

en sevdiği yemek işkembe çorbası olan kız

muhtemelen sabah kahvaltısında da ciğerden vazgeçemeyen kızdır.

kendini beğenmiş erkek

her yeni tanıştığı kıza ilk lafı -beni ilk görenler hep soğuk zanneder ama tanışınca da beni bırakamaz böle bi adamım işte alışkanlık yaparım- olan erkektir.

seksten daha fazla zevk veren şeyler

içkiden sonra şırdan yemek.bu dediğim sadece adanalılara ait bir zevktir tabi bilmeyenler için yapacak bişe yok.

ata binen çıplak bir kadın görmek istemek

abazalıkta son noktadır artık.

chp nin yemin etmeyecek olması

bunu pkk ile işbirliği gibi algılayan arkadaşlar malmısınız yoksa mahsus mu yapıyosunuz.sonuçta seçilmiş 2 tane chp milletvekili haklarında bir karar olmadığı halde içerde ısrarla tutuluyosa buna bir şekilde tepki göstermek gerekiyodu hani tamam onaylamazsın o başka da bdp ile pkk ile ne alakası var yani.

unutulmaz dizi replikleri

-benim adım cemil
(bkz: bizimkiler)

chp listelerindeki pkk lı adaylar

e mademki chp pkk ile işbirliği içinde e akılsız insan hakkariden aldığı oy yüzde 1 2 civarı diyarbakır desen ha keza aynı oran yani insanda biraz mantık olur.neden sonuç ilişkisini kuramayacak kadarmı bağnazlaştın.eğer pkk ile işbirliği olsaydı akp değil chp o bölgeden 2.parti olarak çıkardı.anlayana tabi...

yılmaz morgül ile eurovision a katılmak

genelde her çıktığı canlı yayında ağladığı için bu yarışmada da ahaliden oy isterken muhtemelen salya sümük olacaktır ki avrupalı mağdur edebiyatı yapanı sever bağrına basar.bir umut yani yüksek sadakatten daha kötü sonuç elde edemez en azından.

akp den milletvekili olmak

akp'den milletvekili olma durumudur ki kısa vadede insana itibar sağlayacağı kesindir ama uzun vadede vatan hainliğiyle sonuçlanabilecek bi durumdur. (bkz: keser döner sap döner gün gelir hesap döner)