entry'ler (104)

sınavda ikinci kağıdı isteyen öğrenci

sıçtığı için temizlik yapmak isteyen öğrenci de olabilir. hemen yüklenmemek lazım.

kral çıplak hem de diskoda zirvesi

(bkz: hebele hübele olurum)

bordello

heppi börtley denilesi doğum çocuğudur.

yaran msn iletileri

allah'a lafım yok. kulları yavşak.

bu ne lan böyle?

bordello

seçtiği nick konusunda kendini s.ken yazardır. kimisi kerhane diyo, kimisi eski bir erotik dizi diyo. noluyo abi?

son sınavları 100 olarak hesaplamak

hiç gerek yoktur. eğer durum bu eraddeye gelmişse o kesinlikle son sınav olmayacaktır. bunun bütünlemesi var, yaz okulu var. tey tey tey.

1 milyar çinli zıplarsa deprem olur

bi türk osursa bişeyleri kalmaz. merak etmeyin.

kayan yıldız

bana kaymamasını dilediğim yıldızdır. *

online yazar

(bkz: hayvanlar bi acayiplşeti)
(bkz: gök yüzü kızıl oldu)

cüzdanların kartla dolması

offff zeytinyağla muhteşem gider.

beren saat

her an miyavlayacakmış gibi bir ifadesi var kendisinin. pisicik lan.

biz belgeye dayanarak konuşuyoruz editi : http://www.izlegec.com/bl...n_saat_izlegec_dizi-7.jpg

ohannesburger editi: 10.12.2009 tarihinde yayınlanan aşk ı memnu bölümündeki bihter'in çıldırma sahnesini izlyeniz efendim.

2012 de kopması tahmin edilen kıyamet

fener türkiye kupasını almadan kopmaması gereken kıyamettir. nolur lan alın şu kupayı. iyice alay konusu olduk ak.

sabah ilk akla gelen şeyler

transformatörler. çok tahrik edici lan.

ergen kızların güzin ablaya sorduğu tarihi sorular

- sevgili güzin abla zigetvar savaşının tarihi neydi?
- 1566 kızım.
- ohhhhhh. artık evlenebilir miyim?
- tabi tabi.

allah kahretsin bugün çok yakışıklıyım

- allah kahretsin bugün çok yakışıklıyım.
- evet hasibe. evde kalmanın nedeni de bu zaten.

usain bolt

istanbula gelse suç oranını tamamen düşürecek olan hayvan. bi yankesicinin onun cüzdanını çalıp kaçtığını düşünemiyorum.

en büyük galatasaraylı

edirne keşan da bi köyde yaşıyo şu an. yaşar amca. 105 yaşına geldi. çok da fanatik. "metin oktay sakatlandıydı noldu?" dedi geçen gün. sıkı takip ediyo ya.

fethullah gülen e fetoş demek

o ağıza tam oturmuyo. ben armadillo diyorum. daha bi estetik. daha bi vahşi. yes.

travestiyle sevişirken dikkat edilmesi gerekenler

başlamadan evvel mide ve ciğerlerinizi aldırın. yoksa imkanı yok kaldıramazsınz böyle bir iğrençliği.

rambo okan

yaka paça taşınırken surat ifadesine dikkat ettim elemanın. yavşak ve kaygısız bi gülümseme vardı yüzünde. " ne de olsa yeniden gelirim yeeeeaaaa" dermiş gibi bir ifade. helal olsun lan sana. kamyon yükü dövmeye götürdüler adamı ama yine de gülümsüyordu.