entry'ler (718)

uludağ galerinin bilgisayar kastırması

Ne zaman yeni tab'da galeri açsam ben o tab'a geçene dek bilgisayar fanı çalıştırmaya başlıyor. Yemin ederim şu kış günü ellerim az üşürse açıyorum galeriyi koyuyorum ellerimi fanın altına iki dk.
bilgisayardan anlayan kardeşlerimiz belki bir aydınlatırlar.

neden sevgilin yok

Çünkü arıyoruz aq.
Bu dünyanın düzeni, sen bir şeyi aradıkça daha zor bulacaksın. arama, yoluna devam et. farketmeden her şey oluşacak. ayrıca burada çoğunluk 17-25 yaş arası. ne sevgilisi cocuklar...

kızlara kötü davranınca daha çok aşık olmaları

Kesinlikle doğrudur. tabi bunun kızı erkeği yok. karşındakine ne kadar bağlanırsan iyi davranırsan o seni köpek yerine koyuyor, neden cozemedım

sadece bana mı oluyor hissi

Toplanın insanoğlu. Eğer bu şey size de oluyorsa bunu darwin babaya sorup evrimdekini ve insanlıktakini yerini öğrenmeliyiz.

Olay şu arkadaslar, ayda bir bazen 3-4 ayda bir bir anda bir nefes çekiyorsunuz burnunuzdan. aslında herhangi bir nefes bu yolda yürürken, yatakta yatarken, ne bileyim bilincinizin açık olduğu ve burnunuzdan nefes aldığınız bir an. işte o an hissediyorsunuz böyle sanki orgazm kadar zevkli, burun kılcalllarınızdan içeriye sanki böyle sadece size zevk vermek için yaratılmış bir gaz karışıyor. Burundan orgazm olmak diyorum buna ben. dediğim gibi ortalama olarak 2 ayda bir nefeste oluyor sadece bu bir sonraki nefes gayet normal. ne zaman olddugunu cıkartmaya calıstım ama takdir edersiniz ki bunu araştırmak bana cok agır geldi. allah rızası için kader ortagım varsa sesini yükseltsin.

edit: bugun gene oldu ehe.

aylarca sevişilen kişinin travesti çıkması

Vuran taraf değil de, vurulan taraf olunursa biraz daha mantıklı olabilecek şaşırma durumu.

yalanabilir teknoloji

"Samsun Vibratör".

ygs 2016

Giriş parası 10 tekel birasına eşdeğer olmasa girip 40-50 binden sonraki gençleri "1 tık" üzeceğim sınavdır da, pahalı amk

13 yaşındayım ve penisim 17 santim

18 yaşına erişitiğinde götüne sokabilirsin. cevabını alacak ufaklık vızıltısı.

kızların erkeklere çocuk demesi

Herkes, veya çoğu, direkt erkeği ele almış. ama bunu diyen biri de kadın değildir henüz kızdır.
sevdiğim erkek veya sevdiğim adam demek biraz kızı sıkar boğar. kaçması daha zor gelir. ki günümüzdeki erkek sayısı da sınırlıdır gerçi.

twin peaks

Mükemmel bir dizi. David lynch ve angelo badalamenti işbirliğinin doruk noktalarından.

Laura palmers theme diye bir soundtrack'e sahip. ve badalamenti lynch ile birlikte nasıl bu eseri oluşturduğunu anlatıyor. beni oldukca etkilemisti:

https://www.youtube.com/watch?v=rgXLEM8MhJo

başı kapalı kızın erkekle el ele dolaşması

Başı kapalı kızın 2015 senesinde sohbet konusu olabilmesi? sorusu varken hala neden yaşatıyorsunuz ki?

Bakmayın, görmeyin, yok edin.

25 yaşına gelmiş hiç sevişmemiş kız

Henüz bir kadın olarak hayata başlamamıştır. Tutkuları ve heyecanları sahte olur, içinde bulunduğu bedene rağmen henüz cinsiyetine kavuşmamış bir çocuk kadar boşluktadır. Sevişmek sadece sevişmekle kalmaz, tüm yaşantınızı ve psikolojinizi derinden etkiler.

wölf

Son zamanlarda afedersiniz yarak demek gibi ayıplanan veya diken üstünde tutulan "kürt" kelimesi yerine kullandığım kelime. etraftan nasıl tepki geleceğini bildeğimizden artık biraz daha şifreli, biraz daha gizemli yaşıyoruz

uludağ sözlük

ilgii orospularının, gerçek orospuların birbirinin peşinde koştuğu arkadaşlık sitesine dönmüş oluşum.

hayattan bi beklentisi kalmamış sıradan türk insanından geçilmeyen yer. hala çırpınan insanlar da var tabi burada bir şeylerden bahsetmeye. ama mahalle karılarından ve kekolardan geçilmeyen bi yermiş burası. bugün bunu anladım ve sikeyim cıvıklığınızı diyerek gidiyorum.

sen kimsin yarram diyenler olabilir. sen, yukarıdaki yazıdakisin ben de onu yazanım.

library of babel

site

söylendiğine göre 3200 karaktere kadar boşluk nokta virgül ve ingiliz alfabesinden 26 karakter kullanılarak girilebilecek her yazıyı içeren siteymiş. benim aklım almadı anlayan varsa anlatsın.

gss prim borcu

m. Müezzinoğlu'ndan tc sağlık adı altında bana "ders zili çaldı okullar açıldı. Sağlıklı beslenme ve hareketi ihmal etmeyelim" diye mesaj geldiği anda okuduğum başlık.
Ne var ki ben sigortamı annemden babamdan alıyorum da bana vurmuyor.
Bu demek değildir ki bu soyguna kayıtsızım.

yorgunluktan sarhoş olmak

Uyurken alkol sarhoşluğu gibi rahatsız etmez. insan işe yaradığını bilerek, yaşadığının farkında olarak uyur.

bakire olmanın verdiği gurur

Hayatı boyunca kendi hiç bir şey elde edemeyen insanların duyduğu gururlardan biridir.

Doğuştan içinde olan bir oluşumdan guru duyar,

Doğduğu yer elinde olmamasına rağmen guru duyar,

babasının aldığı şahine biner gurur duyar...

müziğin haram olması

Yan komşularıma göre gerçek olan durum. Hem de dibine kadar.

Bugün iki dakika elime gitar aldım sessizce çalıyordum yine duvara vurmaya cüret ettiler.
Şimdi evdeki bütün kolonlar sayesinde duvarın dibinde bir metallica konseri var. Dinlesin orospu çocukları.

metro istasyonunda sarı çizgiyi geçen adam

Tamamı sarı çizgiyi geçmediyse güvenliğin düdük çalması yanlış olur.