entry'ler (53)

ali ağaoğlu nu seksi bulan kız

O kadar para tasi bile seksi yapar.

sözlük yazarlarının ruh halleri

Cilgin.

yırtmaçlı eteğin mini şorttan seksi olması

Yirtmacin nerede buttigiyle alakalidir..

mini şort giyen kızın bacaklarına bakan erkek

Sahsen bakilmasi hosuna giden ben dahil tum kadinlarin hoskastigi erkek.

tozlanmış araba camına beni yala yazmak

Cansiz da olsa motordan bir oysssh sesi ile egzozdan hafif benzin sizintisina yol acacaktir.

bir bardak demli cay

nerelerde oldugunu merak ettigim can dostum guzel insan.

sözlük yazarlarının şu an üzüldüğü şeyler

sürekli yağmurun yağması.

sözlük yazarlarının favori şarkıları

Black label society - just killing time.

ilişki bitmek üzereyken evlenmek veya çocuk yapmak

Eğer ilişkinin bitmesinden kasıt boşanmak ise, kadının 300gün boyunca evlenmesini engelleyecek hadisedir.

kıyamet günü dinlenecek şarkılar

Highway to hell. Swh

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

Ne garip şey şu mutluluk.. Gitti mi gider - çağırsan gelmez - gelse de kalmaz - kalsa da yetmez..

Kaçak - ayrılık şarkısı efendim.

başak burcu erkeği

Yükseleni de oğlaksa süzme olarak burcun tüm özelliklerini taşıyan insandır.

Üşenmeyip okudum az önce, oradan biliyorum.

sözlük yazarlarının itirafları

hayır ben teşekkür ederim.

ben bu yazıyı sana yazdım

Ne yapmaya çalıştığın konusunda hiçbir fikrim yok. Hergün başka biçimde başka yollar önce mutlu edip sonra ağzıma sıçmayı başarıyorsun. Halbuki cumartesi günü de açılacaktım sana, gece gece yine şüpheye düşürdün..

uyuyamama sorunsalı

aşırı kafein yüklemesinden yaşadığımdır. 24 saati gectigi kesin ancak hala uyuyamıyorum.

biranın çaydan daha ucuz olması

kıbrısta bardak hesabına gore dogru olandır. Adamlarda bira 3tl çay ise - fincan - 8tldir.

türkiye deki en güzel kızların izmitli olması

20 senesini orada gecirmiş biri olarak yalanladıgım önerme.

çaylaklar sözlük

her sözlükte olduğu gibi kürt sempatizanlarını da içinde barındıran fakat kesinlikle sempatizan kürtlerin olmadığı sözlük. birçok kişinin birbiriyle arkadaş olduğu, kah gülerek, kah ciddi bir biçimde yazılar yazdığı sözlüktür aynı zamanda. ekşisözlüğün çaylakları gibi gözükseler de en başta belki öyle olsalar da aslında artık ekşisözlükle alakasız olan sözlüktür. sadece adı çaylaklarsözlük olarak kalmıştır ve bazı şeylerin de anısı olduğu için gayet güzel olmuştur bu durum.

özetle girin, yazın, okuyun, okutun ve anlatın. hiçbir şey kaybetmez, aksine fazlasıyla bilgilenirsiniz gereksiz şeyler okumak yerine.

bndburalardaym

hosgelmiş yazar insanıdır.

22 temmuz 2012 beşiktaş maccabi haifa maçı

mehmet akyüz ve veli kavlağın garanti gitmesi gerektiğini gösteren maçtır. ayağında top varken ayağı kayan futbolcuya karşıyız. quaresmanın ölüsü dirisi mehmet akyüzü 8e katlarken fabian ernstin 70 yaşındaki hali orta sahada veliden daha çok iş yapar.