bugün

ali ağaoğlu ndan çok ali ağaoğlu nun parasını seksi buluyordur o.
ataşehirde bir iki daireyi almak için yapmayacağı şey olmayan kızdır.
(bkz: para)
amadır büyük ihtimalle.
arabalarını seksi buluyordur o yanlışınız var.
george washington'ı da seksi buluyor olabilir.
ali ağaoğlu'nu değil, ali ağaoğlu'nun banka hesabını seksi bulan kızdır.

görsel
görsel
Halis toprak'ı da seksi buluyodur o
yaptı olacaktır haliyle.*
her malın bir alıcısı vardır sözünü hatırlatan; ama bunun da mı ya diye de isyan ettiren.
onu bulan bunu da buldu:

(bkz: hakkı bulut)
aslında parayı seksi bulan kızdır.
bill gates bu kızın gözünde erostur.
napolyonla bir yakınlığının olması muhtemeldir bu kızın.
parayı verenin düdüğüne üflerim felsefesine inanmış kızdır. kadındır. büyük ihtimalle.

şimdi herkesin günahını almanın alemi yok, bu gönül hakikaten boka da konuyor ota da. lakin bir tarafta para babası bir işadamı, diğer tarafta da bu babadan 33 yaş küçük olan model bir hatun olunca insanın aklına düşüyor karpuz kabuğu, yaptırıyor gıybeti namussuz.

amma ve lakin bütün bunları tartışırken ali ağaoğlu denen şahsiyetin meziyetlerini es geçip; sadece kızın para düşkünlüğünden vurmak biraz adaletsizce. bu baba hakikaten para harcama sanatının üstadlarından. bu herifin evini gösteren bir belgeselimsi izlemiştim, yüz binlerce euro meblağ ödediği şeyleri sen sokakta görsen yerden almaya tenezzül etmezsin emin ol. daha 200 tl lik banknotlar yeni çıkmıştı dün gibi hatırlıyorum, bu adam mekanda valeye bahşiş bırakıyordu o dönem. hatırlamıyor musunuz dostlar bir otomobilin yeni modeli çıkınca ilk bu baba getirmedi mi ülkeye?

demek istediğim şudur ki; bir kadın bu adamın yanında kendini prenses gibi hisseder. yaşını başını almış olsa da hissettirir bu adam bir kıza bu duyguyu. bu yüzden hatunlara da çok kabahat bulamıyorum.

ama her şeye rağmen ''çok seksi buluyorum'' diyen kıza da teessüflerimi iletmeden olmaz; o kadar da uzun boylu değil. siktir git lan buna kim inanır...
çocukken en büyük eğlencelerimizden biri misket oynamaktı. mors'u, kuyu'su, meşhur mahalleler arası baş oyunu. kazanmak istiyorsan bileğin kadar gafçik'in * de iyi olmalıydı. emektar bir çiftçi eli gibi genelde pürüzlü olurdu bu gafçikler, hatta ufak tefek kırıkları bile olurdu. sonra kemiklerle tanıştı minik ellerimiz pek yadırgamadık ama, elimize oturanları da vardı ve emektar gefçiklerimizi unutmadık. daha sonra başka birgün böyle boyalı, simli, parlak ama sanki içi boş misketlerle tanıştık, kolay değil,tam 10 normal misket sayılıyorlardı. aklımızı başımızdan alır şekilde tüm ilgimiz ona kaydı, farklı renkeri de vardı, aman allah'ım * bunlardan bir sürü edinmemiz gerekiyordu. elimizden düşmez oldu sonraları, emektarın kıymetini de unuttuk, cam içinde renkleri parlayan misketlerimizi de. şanına - parlaklığına çabuk aldanmıştık, boru değil 10 misket ediyordu...
leonardo di caprio gibi birini seksi bulmayan kızdır. böyleleri de var sözlük. ivit.
parayı da aynı derecede seksi bulan kızdır.
ben soyleyince kiziliyor ama:

http://uludagsozluk.com/e/9604830/
(bkz: döviz endseksi)
napoleon bonaparte'tan geliyor:

(bkz: para para para)
paranın sıcaklığıyla yanıp tutuşan kızdır.
şöyle 1 km uzaktan baktıysa doğrudur.
midesizdir. eziktir. para için midesinin kaldırmadığı adamla yatandır. o adam senin baban yaşında üstüne üstlük evli... zaten evli bir erkekle ilişki kuran hemcinslerimden iğrenirim ben. sırf para için bedenini pazarlamak. aşağılık duruma düşmek...
Paranın gözü kör olsun.