uzaylılar tarafından kandırıldık.
Ortadoğu'ya falan denk gelirse tadından yenmeyecek açıklamadır. Patlamış mısırımızı alıp izleriz çarpma anını.
Haber fake gibi duruyor da neyse.
http://m.uludagsozluk.com/e/33606318/
demekki başka bir şey isteseymişim olacakmış.
Washington a düşerken Nasa ışın kılıcıyla böler onu raad olun .
6 yıla kim öle kim kala.
Tamam yedi yıl sonra ödemeli kredi için bi dolaşayım çarşıyı ben.
Resmi sitesinde bile olmayan haberdir. Ah o kadar mı yazcak bir şeysiz kaldınız.

https://www.nasa.gov/
(bkz: hoax)
güya nasa tarafından yapılmış açıklama. kaynak ise evrensel zart zurt.
o habere girince de sümerhaber diye bi site kaynak gösterilmiş. ama açıklama güya nasa'dan.
(bkz: kaynakception)
Fake haber, zaten koskoca nasa boyle zikik bir aciklama yapiyorsa siktirsin gitsin ucan balon ucursun...

Bu arada umutlandirmayin lan, bu benim en buyuk hayallerimden biri...

(bkz: dünyaya çarpacak meteor için geri sayım yapmak)
Onu bunu bırakında bu asteroidin nerden geldiği önemli.

Mazallah alttan gelir falan...
Bunlaaaar 2023’e engel olmak istiyorlar. Asteroid lobisi bunlaaaar. Ey gök taşı, sen kimsin ?
6 yıl kim bekleyecek ya. Gidip ittirsek yokuş aşağı falan daha çabuk gelmez mi?
herifler jüpitere uydu gönderiyorlar bilmem kaç senede varıyor ve sonra işini yapmaya başlıyor. türkiye olarak biz ise m.ö. 1000'li yılları felen yaşıyoruz şuan. yakında bir kralımız olacak.
Woow. 6 yil sonra dunyada olasi bi hareketlilik olacak desene. Yasayip gorecegiz bakalim.
o astreoid cübbeli ahmeti tanımamış daha. bi okuyup üfler kara deliğe kaçar alimallah.

altı yıl beklemesin o astreoid. adamsa şimdi gelsin.

its now or never.
spielberg yeni film çekecektir kesin onun PR'ı bu.
Olmayan açıklamadır. Böyle büyük bir asteroit 6 yıl kala değil en az 60-70 yıl önceden tespit edilir. Sadece bizim ülkenin haberinin olması daha da komik zaten. Bunlar 1999 yılında keşfedilen 2100 yılında çarpacak asteroite gönderilecek cihazın görevinin bitiş tarihini, asteroidin çarpma zamanı diye algılamışlar.
Kaynak dandik bir blog. Onun kaynağı da sumerhaber. Kuran adamın ismi Sümer sanırım. Ya da yarı ingilizce yarı Türkçe site ismi bulmuş ben burdan yürürüm diye düşünmüş.

Her ne ise. Gerçek bilim bu değil.
haberi okuduktan sonra aklına hemen 6 yıl içinde acilen sikişmesi gerektiği gelen yazarlar fav.
sitesinde öyle bir bilgi ile karşılaşamadığımdır. ama faz-ı misal olursa, tayyip'in "atıldık lan, ihraç edildik lan, adalet mi lan bu" diye bağırması olasıdır. (bkz: hedef 2023)
Adamlar uzay trollüğü için site açmışlar.
(bkz: Milletçe alkışlıyoruz)
Yardımcı olmak isteyen varsa çıkıp meteoru vurduralım yokuş aşağı daha hızlı gelsin.
(bkz: cem uzan a hapis şoku)
bu bana biraz armageddon filmini hatırlattı nedense...yani diyeceğim o ki dünyanın en iyi sondajcısını çağırın 18 gün eğitim verin uzaya çıksın asteroidin içine sondajla delik açıp içine bomba koysunlar dünyaya gelmeden patlatsınlar ~~
Nasa bir dur allah aşkına zaten ortalık karışık...