çomar sadece akepelilere ya da pekekelilere değil aslında, insan gibi davranmak yerine it gibi davrananlara söyleniyor. yani bir chp'li de çomar olabilir. bir solcu da. bir komünist çomar olabilir.

önemli olan ne düşündüğünden ziyade nasıl düşündüğün ve davrandığın. bence.

senin de hal, hareket ve konuşmaların çok da güzel değil. bence.
görsel
(bkz: yarası olan gocunur)
davar, kıro, hödük out, çomar in. konu ile ilgili sıfat evrimimiz devam ediyor. bakalım yarın neler bulacağız...
değişiyor mu bir şeyler hayır. dün davardı bugün çomar.
https://img-s1.onedio.com...faf9d0199ade4a5f27e8.webp

yer yer katıldığım söylemdir. yoo gayet bende çomar diyorum bu makarna beyinlilere ancak şu görselde ki çomarın güzelliğine sevimliliğine bak bir de bu makarnacıların sıfatlarına girdikleri şekillere bak. bence de haksızlık ediyoruz..

edit : haksızlık etmiş olmayalım bu a.k p lilerin arasında azınlık da olsa hala saf olan insanlar var makarna beyinli derken bu çıkarları uğruna ruhunu bile satabilecek çoğunluk kast edilmiştir..
kendi çomarlıklarını ortaya koyan zavallılar.
laik,kemalist ve ateist çomarlar
çomar deyince kızmıyorsunuz değilmi
ifade özgürlüğümü kullanıyorum
yoksa kızıyormusunuz
kendisi sırça köşklerde oturanlar başkalarının evini taşlamayacak
kemik ısmarlayabilirim.
Kendini çomar gibi hisseden yazar beyanı.
Bu çomar lafı beni irrite ediyor. Geçen ekşide iPhone 6s muhabbetinde bir baktım herkes birbirine çomar diyor. Boku çıktı bu muhabbetin.
bela okumam ama kendisi her şeyi çok biliyormuşçasına, tahammülsüz bir şekilde olur olmaz her durumda hakaret eden insanlar; çok cahilsiniz.
eleştirmenin, tartışmanın edebi olmalı...
akapeli genç çomarlar rahatsız.
yalniz burada "allah çomar" denilerek subliminal mesaj verilmis algı operasyonu yapilmis. musluman kardeslerimi bu zor gunlerdeeedjjehdiwheidhrudjsbs...
ÇOMAR KONUŞTU..
ulan oynadığım online oyunda bile adamlar anlamını bilmeden birbirine çomar diye laf atıyor. oyun boyu gayet saygılı bir şekilde oynayan adama gelip çomar dediler ya la.
çomar: 1-iri köpek, çoban köpeği.
2-terbiyesiz, kaba, saldırgan kimse.
(bkz: tdk)
Allah belamı versin ki ÇOMARSINIZ.
"kalitesini" (!) "çomar" diyerek değil, ilk entryde ve müteakip bazı entrylerde olduğu gibi gösteren çomarların bedduasıdır.

itin duası kabul olsa gökten kemik yağardı!
Tam tabiri şudur:
(bkz: anadolu çomarı)

Tarlada tapanda mevsimlikte çalışan temiz insanlara helal rızık yiyen insanlara köpek diyenlerdir. insan mı sence bu? Bunu diyebilen. Anadolu insanı çomardır derken kendinden utanamıyorsa konuyu kapatın muhatap olmayın.

O aslında özeniyor. Onlar onun üzerinde çünkü. Çomar bile değilsiniz oğlum.

3 günlük ssk lı çalışmış biri çomar diyemezmiş ?!?!? Yani çomar demek için osmanlı sülalesinden ya da habsburg lardan gelmek gerekiyor sanırım?

Kusura bakmasın ama. Hava alanı saldırısında onlarca vatandaşım ölmüşken devleti 9 milyar liraya kazıklayan köprü projesi için terör olayının ertesi günü oynayan adama çomar derim bunu sorgulayana da karabaş derim.
Allah bela vermeye o kadar hevesli olsa şu an memleketin yarısı çaldıkları paralarla birlikte yanarak ölürdü. Ama görüyoruz ki hala asalaklar gibi sırtımızdan beslenip şerefsizce bizim paramızla bize şekil yapıyorlar. Demek ki öyle bela verme gibi bi olay yok ortalıkta. Boşuna ağlamayalım yani.
Allaha niye çomar diyelim ki?
bir çomar hezeyanıdır.

ağzında kemiği alın da dediği anlaşılsın.

''olloh comor doyonon bolosono vorson''
(bkz: zoruna gidenin borusuna gitsin)
allah tüm çomarların belasını versin diyerek iddia'yı yükseltmek gerek. çomar denildiği için isyan edeceğinize çomarlık yapmayın.
çoo-mar. aha götüne girsin
ben bela okumam, rabbim'de kendisine şirk koşanı zaten lanetlemiştir. O zaman inanan bir kişi bu başlığı neden açar, bir anlık öfke sanırım ama olmamalı böyle şeyler, şirke kadar gider. Sakin olmak lazım,
bu arada allahin kimin belasini verecegine sen ne karisiyorsun musrik o.c