kınasın herkes bu avm'yi. ama dünkü başlıkta içeriye başörtülü almıyor diye desteklediğiniz spor salonu sahibi gibi burada avm'yi destekleyenler olacaktır. çünkü o kapalı bu dünya'da yaşamaya hakkı yok dimi?
Haklıdır, ne işi var o adamın orada, gitsin mala vursun. Avmdeki insanları görüntüsüyle rahatsız etmesin.

Not: inşaat işçisiyim.

noluyoruz lan editi: niye bu kadar çok eksi oy aldı? yanlış bir şey demedim.
Yanyana alisveris yapmaktan hoslanmayacak olan onlarca insanin facebook ta like ederek memleketi kurtardiklari sanal masturbasyona alet edilen isciyi iceri almayarak kendince hakli olan avmdir. Herkes fransiz asilzadesi siktigimin yerinde cunku, nasil olur da almaz degil mi ?
Bir bakımda biraz da haklı olan amv çalışanın çalıştığı avm'dir. Bir de konuştuğu anlaşılmıyorsa ıyyyk. Acayip rahatsız olurum. Profilo candır.
tüfek icat oldu mertlik bozuldu avm ler türedi gezmenin suyu çıktı. avm dükkanları insanların giyim
kuşamına göre değer vermesi çok yanlıştır. parayla imanın kimde olduğu belli olmaz. belki inşaat işçisi para babası.
haklı olan avmdir. avmnin derdi adamın mesleğiyle değil kılık kıyafetiyle. bu ne amk insan bir tozunu toprağını çırpar.
"inşaat işçisi Diye AVM'ye Almadılar"

http://www.sozlukhaber.com/h/755/
avm nin doğru yaptığı davranıştır.

leş gisi üstü ile ne işi vardır avm de. aç/abaza gözler ile avm halkını rahatsız edecektir.

al ekmek arası kaşar salamını otur ye insaatında.

edit: şimdi burada işçi dostu kesilen puştlara sormak lazım hanginiz 1 mayıs da isçi dostlarınız ile gaz yediniz...pc başında oturup rezil avm yazanların taaa hamu...
tam anlamıyla yavşak avm'dir. burada toplum olarak bizim de suçumuz, ayıbımız var. eğer şirket; işçi kardeşimizin diğer müşterilerini, sadece görüntüsü ile rahatsız edebileceğini düşünüyor, öyle bir mekanda bir işçinin itibarlarını zedeleyeceğini düşünüyorsa, kimse kusura bakmasın biz toplum olarak, yine kendimize ve o avm'nin yöneticilerine eşitlik adına bir şeyler verememişiz demektir.
Bir anlamda insani özellikler gösteren avm'dir. Ehe!
avm'ye girerken kimseye ne iş yapıyorsun diye sorulmuyor. kıyafeti nedeni ile içeri almamışlardır ve iyi de etmişler. sonuna kadar haklılar.
Gardaş üstünü temizle de gel diyen amv'dir.

Amv'ler konuşur sizler duyamaZsınız.
Otobüste tek boş yer aynı işçinin yanı olsa oturmayacak tikilerin kınadığı avm. Türkiye malesef böyle. Herkes birbirini kınar durur.
kendi yaptığı avm'ye giremeyen işçidir, yazıklar olsun denilecek durum.
Bu ülkede insanların kesinlikle görünümleriyle değerlendirildiklerinin bir kanıtı daha ... Her alanda bu böyle hastanede , kamu kuruluşlarında daha bir çok yerde türbanlı ve pejmürde görùnümlü insanlar fırsat buldukça aşağılanır ve ikinci sınıf vatandaş konumuna düşürülür. Bu çağda hala ye kürküm ye misali bir tutum... Gelişmişlik anlayışımız hepimizin ellerindeki son teknoloji telefonlar.
sonradan görme burjuvalardan kaynaklanan türkiye'ye özgü durum.
(bkz: üzeri pis diye işçiyi içeri sokmayan avm)

avm'nin kapısından çevrilen işçi sol'a şöyle konuşmuş:
ben bu yaşadığım olayı kendi şahsıma yönelik bir hakaret olarak görmüyorum. beni üzerimdeki iş kıyafeti ile yargıladıkları için, onlar bana değil bir kitleye, toptan inşaat işçilerine haakret ettiler. dava açacağımı söylediğimde ise bana 'senin bir avukatın varsa, profilo'nun 50 tane avukatı var' dediler".

ayrıca sol gazetesi, avm'ye girmek için bir kıyafet zorunluluğu olup olmadığını sormak için aradıkları profilo yetkililerinden bilgi alamamış, yetkililer daha sonra arayacaklarını söyledikleri halde aramamışlar.
süpermarketteki kadının yaptığı muameleyi hakeden avm dir.
(bkz: süpermarketin ortasına sıçan kadın)

eğer orda olsam ve bu muameleyi görseydim oturup tepine tepine ağlardım. hayvanatlar.
işte sonradan görmelerin son hali dedirten olaydır. onu yapanların acilen soyu sopu araştırılıp nereden geldiklerini yüzlerine çarpmak gerekir.
5 para etmez avm dir. Bu insan ayirmadir. Bu inşaat işçisini adam yerine koymamaktir. Bu terbiyesizliktir. Bu hazmedilemeyek biseydir.
valla suçlu inşaat işçisinin işverenindedir neden tulumu yok o adamaın ?

ben ilk okul ortaokul yıllarımda yazları ototamirhanede çalışırdım usta bazen çarşıya bankaya yollayacağı olurdu hemen üstümü değiştirtirdi;öle hadi gidiver gel olmazdı kural var nizam var .
çıktığı yeri beğenmeyen evlat misali, kendisini inşa eden adamı beğenmeyen binadır. zaten o binayı laci takım elbiseli adamlar bir ellerinde mala, bir ellerinde blackberry'leri olduğu halde inşa etti amk. ilk fırsatta gemiye giderken giydiğim her tarafı yağ ve boya lekeli tulum üzerine bleyzır ceket giymiş halde bir elimde mala bir elimde blackberry kapısına dikileceğim bu muhterem mekanın. alayına mavi ekran verdireceğim. hadi almasınlar bakalım!
toplum denilen -koyun sevk ve idare şeklinin- dejenere tavrını ortaya koymasıdır malum vaka. bireylerin giyim şekillerinden tutun da suratlarındaki ifadeye kadar, toplumun güç gerektiren mekaniklerine bakış açısı kendini bu şekilde ortaya koymuyor mu sizce de? marka düşkünlüğü, elit tavırlar ve benzeri her diğer bok gibi yarattığımız her şey bizim kendi yaşamımızı zorlaştırmak için ortaya koyulmuş gibi.

yaşanan olaya şaşırmamak lazım ve hatta daha da vahimleriyle karşılaşacağız zaman zaman. artarak devam edecek olan bu saçma algı kirliliğiyle övünmemizse bizim ego sorunumuz ve eksikliğimizden kaynaklandığını kabul etmeyeceğiz.

malum mesele, metanın ne işe yaradığından çok rağbet görmesi olduğu sürece, bize al dediklerini alacak kötü dediklerinden kaçınacağız.

yaşadığımız öğretilmiş çaresizlikten başka bir halt değil ve ilginç şekilde hala ve artarak bununla övünüp duruyoruz. komik duruma düştükçe düşüyor, üstüne oturmakta olduğumuz kazığın da verdiği rahatsızlıkla farklı düşünenlere saldırıyoruz.
haberi okuduğumda sinirden elim ayağım titremiştir.

http://www.gazetecell.com...mye-almadilar-h49762.html
(bkz: avm kılık kıyafet yönetmeliği) .