entry'ler (170)

cibili cibili şak şak şak reklamı

(bkz: çipetpet)

facebook

lanet olasıca site.

her gün hiç tanımadığım, bilmediğim kişileri takip etmiş ve saçma sapan grupları beğenmiş oluyorum. sanırım fena halde bir virüs yedim. çaresini bilenler mesaj kutumu yakarlarsa çok sevinirim.

2013 ösys sonuçları

herkes için hayırlı olmasını dilediğim sonuçlardır.

odtü ve saü'ye yerleşenler varsa her ikisi için de soruları alabilirim.

bilgisayarınız açık mı değil mi

beni dumura uğratan site. vallahi de bildi billahi de bildi.

ielts

yds eşdeğerliliği değişmiş olan sınav. girecekler yeni düzenlemeye baksalar iyi ederler.

http://www.osym.gov.tr/do...esdegerlikleri-230713.pdf

survivor ünlüler gönüllüler 2013

bozok'un elendiği yarışma olmuştur. tüm erkekler sanırım fatmagül'e oy atmışlar. balık da tutan olmayacak artık.

menemen e soğan doğramayan kişi

ağzının tadını bilmeyen kişidir. menemen dediğin soğanlı olmalıdır, hatta soğanı bol tutulmalı, afiyetle yenmelidir.

hoşlanılan kızla gsm operatörlerinin farklı olması

ara sıra bazı bazı masraflıdır.

ekmek bıçağı ile tırnak kesmek

tırnak makası varken gereksiz olan eylem.

yazar engelleme eklentisi gerekliliği

yüksek dozda kendini gösteren gerekliliktir. bazı trolllerin işin bokunu çıkarmasından dolayı sözlüğe böyle bir aparat gelmesi gerekir. istemediğimiz yazarların başlıklarını sol frame de görmek rahatsızlık verici.

tez yazmak

insanı derin streslere sokan hede.

tüm yaşantınızı ona göre belirlersiniz. artık saatler ve günler hep tezin nasıl ilerlediğine ve ne kadar kaldığına göre yaşanır, değerlendirilir. bir yere gidecekseniz eğer, yolda geçen zamanı ve orada geçecek zamanı düşünür ve çoğunlukla da "aman siktir et o kadar zamanda kaç sayfa yazarım ben" diyip vazgeçersiniz. eğer dersleriniz bittiyse ve tamamen tez döneminde iseniz her gece sıçtın mavisiyle güne merhaba dersiniz, onu görmeden asla yatamazsınız. tez danışmanıyla sürekli irtibat halinde olur, tezin gidişatı hakkında malumat verir, fikir alırsınız. bir de bu stresli günleri yaşarken bir sevgiliniz varsa eğer onu ihmal etmemeye çalışırsınız ancak o sizin içinde bulunduğunuz durumu -genellikle- siklemeyeceği için azar işitir, fırça yersiniz. sevgili eğer sizinle aynı şehirde ise dışarı çıkma onun gönlünü yapma gibi bir misyonu da yüklenmiş olursunuz. ancak onunlayken bile akıldan geçen şey yine tezdir, tez olur. eğer sevgili uzakta bir şehirde ise bu biraz daha omuzlarınızdaki yükü hafifletebilir. ancak sürekli gelen mesajlar, telefon görüşmeleri ve internet üzerinde kameralı görüşme istekleriyle ne yaparsanız yapın beyninizi sikilmekten kurtaramazsınız, kader kısmet diyip sonuçlara katlanırsınız. maddi açıdan da hayatınız içine sıçar bu tez. yemek yapmayı vakit kaybından sayar sürekli sipariş ile yemek söylersiniz tabi göre girdikçe girer. havalar ısınır rahat rahat gezemezsiniz, hava soğuktur evde donar yazamazsınız. anlaşılacağı üzere nereden tutsan iki ucu boklu değnektir. tek amaç ve ilham kaynağı tez bittikten sonra yaşanacak olan rahatlıktır, ortaya bir şeyler koymuş olmanın vereceği hazdır.

son olarak;

(bkz: tez yazmak yerine entry girmek)

spoiler nedir bilmeyen yazar

sözlükte karşılaştığım ve sinir olduğum yazar tipidir ayrıca bunlar ikiye ayrılır.

1. grup: bunlar bir dizi ya da film izledikten sonra soluğu sözlükte alırlar ve hemen akabinde seyrettikleri dizi/filmi en ince ayrıntısına kadar anlatırlar. ya da en önemli ayrıntıyı -final gibi- hemen buraya spoiler ibaresi vermeden yazarlar. daha sonra izleyecek olan kişilere hiç aldırmazlar sadece kendilerini düşünürler.*
2.grup: bunlar ise sözlük içerisindeki spoiler keşfetmişlerdir ve bokunu çıkarana kadar kullanırlar. bu grup için bir dizi ya da film izleyip onun hakkında yorum yazmak spoiler ibaresini kullanmak için gerekli bir unsur değildir. bir link verirken, bir tanım yaparken hatta bakınız verirken bile bunları spoiler ibaresi ile verirler. lan oğlum madem link vereceksin tanım yapacaksın ya da bakınız vereceksin ne hacet var spoiler kullanmaya mal oğlum benim.

bu iki grubun tek özelliği ikisinin de spoiler ibaresini nerede ne amaçla kullanılması gerektiğini bilmemeleridir. iki grup için söz sözüm ise;

(bkz: amlarına koyayım onların çok ayıp ediyorlar)

uludağ sözlük yeni tasarım ın eksikleri

bir tanesini benim de fark ettiğim eksikliklerdir.

sadece bende mi var bilmiyorum ancak eski tasarımda entry numarası/id'si üzerine gelince favori ekleme tarzı olaylar mevcuttu. ancak bunu yeni tasarımda yapamıyorum. hayır bu özelliği başka bir yere iliştirdiysen zall lütfen söyle bilelim.

behzat ç

finaline 3 bölüm kalan dizi.

--spoiler--

sona yaklaşırken bu akşam yayınlanan bölümde şevket, harun ve cevdet'in olmaması beni üzmüştür. zaten kaldı şurada 3 bölüm bari doysaydık tüm karakterlere.

--spoiler--

mini etek giyen kadına bakmayan erkek

uçkurunun peşinden gitmeyen erkektir.

dudağını büzüştürerek poz veren kızlar

nasıl seksi görüneceğinin farkında olan ve bu sebeple yapan kızlardır.

sesine aşık olunan kadınlar

(bkz: devrim gürenç)

üşenmeyip günde iki kez diş fırçalamak

ağız ve diş sağlığı için kesinlikle yapılması gerekendir.

kendi ayakları üzerinde duran kadın

takdire şayan kadındır. kadınların ikinci planda görüldüğü ve sürekli horlandığı bir ülkede bunu başarmasından ötürü tebrik etmek gerekir.

başlık engellemek yerine sözlüğü terk etmek

pire için yorgan yakmakla eşdeğerdir.