bugün

pokemon izleyip balkondan atlayan çocukların olduğu bir ülkede yaşıyorsak bu tarz başlıkları görmekten yorulmayacağız. kınamıyorum bunları adam 20 yaşına kadar mastürbasyon yapmazsa içerdeki fazla sperm beyne doğru yönelim kafa sikme duygusunu açığa vuruyor bizde sözlükte bunları sıkça görüyoruz, yav ben daha sürrealist biçimde bir eleştiri nasıl getireyim sizlere kesin artık amk gidin tekken oynayın.
Barbunya kardesimiz ayari vermistir. Ayrica kufur edecektim de ona bile degmezsin sen mk.
beraber tur atarsanız artık zebanilerin alkışları eşliğinde.
imam iskender Ali Mihr meali.

Araf sûresi 179. ayet.

"Ve andolsun ki; cehennemi, insanların ve cinlerin çoğuna hazırladık (yarattık). Onların kalpleri vardır, onunla fıkıh (idrak) etmezler. Onların gözleri vardır, onunla görmezler. Onların kulakları vardır, onunla işitmezler. Onlar hayvanlar gibidir. Hatta daha çok dalâlettedirler. işte onlar, onlar gâfillerdir."

En'am sûresi 116. ayet.

"Ve yeryüzünde bulunanların çoğuna itaat edersen, seni Allah'ın yolundan saptırırlar. Onlar, ancak zanna tâbî olurlar. Ve onlar, ancak yalan uydururlar."

nahl sûresi 83. ayet.

"Onlar, Allah'ın ni'metini biliyorlar, sonra onu inkâr ediyorlar.Ve onların çoğu kâfirlerdir."

araf sûresi 187. ayet

"Sana saati (kıyâmet) ne zaman olacağını (karar kılındığını) soruyorlar. De ki: “Onun ilmi ancak Rabbimin katındadır. Onun vaktini O'ndan başkası açıklayamaz. Yerlere ve göklere ağır geldi, o size ansızın gelir (ansızın olmaktan başka bir şekilde gelmez). Sen sanki ondan haberdarmışsın gibi soruyorlar. “Onun ilmi yalnızca Allah'ın katındadır.” de. Ve lâkin insanların çoğu bilmezler."

araf sûresi 187. ayeti farklı bir amaçla ekledim. ahir zamanda olduğumuz kesin, çünkü kur'an-ı kerim son inen kitaptır ve daha başkası inmeyecektir. peygamberimiz (s.a.s)'de son peygamberdir ve daha başkası gelmeyecektir. ancak 21. yüzyılın ahir yüzyıl olduğunu söylüyorlar. tahminleri tutsa bile bunu bu şekilde kesin bir dille söyleyenlerin yalancılık yaptığı gerçeği değişmez.

---

şimdi bakın şeytan niye yaratılmış.