bugün

entry'ler (148)

erotik şarkı sözleri

bırakın söylemeyi, duyulduğunda dahi bişeyleri harekete geçiren parçalardır..

wasp - wild child
alice cooper - poison
judas priest - turbo lover
scorpions - rock you like a hurricane

şeklinde bir sıralama yaptım kendimce ..

gecenin şarkısı

üst üste 5 kez dinlense dahi bıktırmayacak şarkı..

bu gece marillion - kayleigh den yana kullanıyorum oyumu.

ilkim oulanem

son zamanlarda oldukça dikkat çeken bir isim; bunun en büyük sebeplerinden biri bayan olup tek başına black yapıyor olmasıdır. tek kişilik bir proje değil olarak değil de, grubuyla yola devam etseydi daha sağlam bir yer edinirdi şahsımca. tarz olarak behemoth un ilk dönemlerini anımsatıyor pure black dahilinde.. nedir, ne değildir diye merak ederseniz iblisbilim parçasını dinleyin derim.

patates kızartması

(bkz: sen allah ın bir lutfusun)

orhan atasoy

veletken izleyip hayran olduğum klip, hayran olduğum şarkının sahibi. gemiler, teoman devrinde daha fazla beğeni kazanmış olsa dahi orhan atasoyun yorumu apayrıydı. keşke o zaman değeri bilinseydi..

teşekkür ederim yerine eyvallah diyen kültürsüz

yapmacık, kırılgan teşekkür ederim yerine; içten, sağlam ve daha derin daha samimi olan, aynı zamanda dini bir anlam içeren eyvallahı kullanan kişidir. cool gönüller onu kültürsüzlükle suçlar ama onun zaten umrunda değildir çünkü kültürün kelimelerle kazanılmadığını bilir. eyvallah der geçer..

dimmu borgir

tiwisted sister' ın burn in hell parçasını coverlayan grup. o kadar sağlam bir coverdır ki çoğu kişi parçanın kendilerine ait olduğunu düşünmektedir. şahsi tercihim ise elbette orjinalidir.

son vakitlerinde popülarite kurbanı olmuşlardır. kim olmuyor ki zaten.. bir vakit sonra müzikleri dinlenilmiyo, kafa yoruyo. ara ara tadında bırakılarak dinlenilmesi tavsiyedir.

cinsel organını uluorta kaşıyan insan

2 metre öteye git suratını duvara dön öyle kaşı, yeterki gözümüze sokma denilecek insandır. bi de uluorta düzeltmeye çalışanlar vardır ki, artık o insani bir ihtiyaç olmaktan çıkar.

(bkz: yok artık lebron james)

3 saat aralıksız sevişebilecek bir kadın olmaması

uzun bir ön sevişme, acele etmeyen tavırlar ve her hALiYLE baştan çıkarıcı bir hatun bulunduğu müddetçe aksi ispatlanabilecek bir çıkarım..

kuran ı kerim in kadını küçümsediği gerçeği

son derece yanlış bir çıkarımdır. bir kere şahitlikte 1 erkeğe 2 kadın eşit tutulmuştur 3 değil. ve bu olay, kur'an ın kendisinden okumuş bir insan için hiç de anlaşılmayacak, mantıklı olamayan bir olay değildir cünkü, < biri diğerine hatırlatsın diye > deyimi geçmektedir tam bundan sonra..

düşünmeden konusacak bir insan direk şunu söyler: ne yani kadınlar aptal mı unutsun? elbette hayır.. bir kadının sorumlulukları erkeğinkinden çok daha fazladır. evi çekip çevirmesi, çocuklarına bakması, terbiyeli ahlaklı olması ve yanısıra erkeğini memnun etmesi gerekir. tüm bu işlerinin arasında bazı şeylerin akıldan çıkması ise oldukça normal bir durumdur.

kur'an da der ki, bazı şeyler herkesin anlayacağı şekilde yazılmamıştır. 2. ağızdan duyup gelip burada bu düşünceleri savunmayın. yalnızca Allahın kendi yazısından okuyun ve mantıklı düşünerek bir sonuca varın.

uludağ sözlük

gecenin bu saatinde, takip edicem diye kasarken sivrisineklerin yemedik yerimi bırakmadıkları sözlük.

(bkz: şerefsiz sivrisinek)

kısa saçlıların metal müzik konserine alınmaması

görüntü kirliliğinden ziyade, boşuna kalabalık etmesinler diye; bahsedilen şahısların kapıda ufak bir teste tabi tutulmalarının, önerilenden daha mantıklı olacağını düşündüğüm uygulama.

erkeklerin kızlardan beklentileri

yalnız kaldıklarında kendini kasmaması, tartışmaktan kaçınmaması, trip atmak, tavır yapmak, gider koymak gibi saçma olaylara girmemesi ve kesinlikle güleryüzlü olmasıdır erkeklerin beklentileri.. bir de elbette yanında gururla taşıyacağı görünüşte* ve kendi arkadaş ortamında sağlam muhabbet çevirebilecek bir hatun olmasıdır.

alejandro

ilk dinleyişinizde ace of base hissi uyandıran şarkı. klibi ise ondan beklenilenin de ötesinde mükemmelikte. lady gagayı severdim ama bu klipten sonra ona tapmaya başladım. bi kere hatun kimsenin parmaklayamayacağı alanlara bacağını sokmuş durumda tıpkı zamanında madonna nın yaptığı gibi. bunun kesinlikle sapkınlıkla alakası olduğunu düşünmüyorum. şahsımca ilk sahnede file çorap giyen topuklu ayakkabılı erkek hiç de kadınsı değil aksine olabildiğince erkek.. ve yatak sahneleri fetişizmin sınırlarını aşmış durumda.. şarkıda kullanılan isimler de, en seksi latin isimleri sayılmalarının yanı sıra kutsal üçlemeye yapılan göndermeler.

ya gaga'nın kendisine ne demeli? bir varlık aynı anda hem bu kadar kadınsı hem de erkeksi olup üstüne bir de aşırı seksi olmayı nasıl beceriyor? eller üstünde taşınırken kuku kısmında haç, son dans sahnesindeki tüfekli sütyeni, koğuş kısmında tıpkı diğer erkekler gibi kısacık saçları ve üzerinde rengi sararmış bir fanila, insanı büyüleyen bir aksan ve tavan yapmış bir özgüven..

lise bebesi tadında britneylerden ve seks objesiyim havasındaki beyoncelerden gına geldi artık. ve lady gaga yaptığı her hareketiyle yerini sağlamlaştırıyor. yeni bir primadonnanın zamanı gelmişti ve lady gaga bunu sadece sahip olduğu sesiyle değil sahnesiyle, tavrıyla, klipleriyle kısacası sahip olduğu herşeyiyle kanıtladı. herkesin var olanı tekrar ettiği bir piyasada, ifade etme biçimi öylesine kendine özgü ki helal olsun demekten başka hiçbir şey yapamıyorum..

futbol sahası kadar yatakta uyumak

çok daha fevkalade bir olay futbol sahası kadar yatakta tek kale maçtır.

kiziroğlu mustafa bey

veletken sözlerini rezil oldu mustafa bey diye söylediğim ayna yorumlu parça. bir de kendi kendime üzülür, zavallı adamcağız zor beyin oğluymuş, ne yapmış ta rezil olmuş acaba, yazık derdim .. *

sözlük yazarlarının bugün öğrendikleri

ilişki kelimesinin, klavyedeki yanyana 4 harfin kombinasyonu şeklinde oluştuğunu farkettim.

işe yarar diye twitter açıp kullanmamak

twitter'ın arkadaş zoruyla açılması sonucunda uğraşamam hayatta denilip başvurulan ikincil eylem.

sana hiç yalan söylemedim

yalanların en kuyruklusudur. bunu söyleyen şahsiyet çok temiz kalpli olmadığı sürece* kendini savunma ihtiyacı duyduğu için bu lafa başvurur. şöyle cevap vermek mümkün.

(bkz: yarası olan gocunur)

erkek kankası olan kızla sevgili olmayan erkek

aşırı kıskanç ve korumacı ruhludur. kısmen haklıdır aslında ama abartmamak gerekir.

(bkz: ateşle barut yanyana durmaz)