bugün

entry'ler (259)

günün erdoğan sözü

vermicem, vermicem kuruyup gitse de vermicem....
rte;'yahu vermezsen verme,bize milletimiz yeter'
melih falan da alkışlıyor,cidden çok iyi montaj.güldürdü.

https://eksisozluk.com/en...+in+yaniti&utm_term=0

akla cinsellik getiren cinsellik içermeyen kelime

ağızlık.(sarma sigaranın filtresine ağızlık demeyiniz ortamlarda.)

patlak

bisikletimin arka tekeri.(cidden hayrına tamir edecek var mı,belki de değişmesi lazım.)

baba

(bkz: dağ)

en lezzetli kuruyemiş

tuzlu salatalık.

sözlük yazarlarının favori yemekleri

bufolo kızartması(öğrenciyim ne bulursam yerim).

yazarların kendilerini benzettikleri eşyalar

makarna süzgeci(onsuz da olur ama onla dah bir güzel olur).

sevişme sonrası boyunda iz kalması

acil sevişmem lazım.başlığı öyle bir açmışsınız ki insan haftasonunu bekleyemiyor bile...evet boyun ve memelerde tatlı bir ağrı ve yapış yapış bir durum söz konusu.boynun sıcaklığı sevişmenin bitişinde soğur ve ısrarla boynun öpülmesi istenir.teklif büyük bir iştahla kabul edilir.

şeker portakalını okumuş şanslı nesil

yaa o değil de tüm kütüphaneler şeker portakalı,güneşi uyandıralım'ı bulundururken neden 'delifişek'i imha etti.zeze 'nin ergen yılları diye mi?biz ağlamadık mı sayfalarca çocukluğuna.sevince sevişince uygulayacağız mı sandınız.ne aramıştım o kitabı yaaa.kütüphanedeki memura sorduğumda pis pis sırıtışından anlamalıydım zaten...

üniversitede neden farklıdır

üniversite farklıdır.itü ile sütçü imamın oyu bir mi?haliyle üniversitene göre üniversitede farklıdır.nedenini üniversiteye göre yorumlamak gerekir.örneğin itüde çimlere yatıp sosyal sosyal takılırken;taşrada lise gibi derse girer ,bir çay içer dönersin işte...ne bekliyosun barlar sokağı mı!!!

kendisi ilinden güzel olan ilçeler

balıkesirin akçay,edremit,bandırma gibi tatil ilçeleri

beraber yürüdük biz bu yollarda

http://odatv.com/vid_video.php?id=8D139
kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnn aşkııııımmmm.iyi dalga geçmişin tayyiplee.itüye de gelsene.

bal kabağı

çekirdeklerini yemek için bile alınır.tabii kurutmak gerek yoksa kayıyorlar.

tanrı

uludur ,tanrı uludur...

din sınavından 90 alan ateist

en iyi ataist vakti zamanında kuranı çok iyi bilenlerdir.yarım yamalak bilenlerden müslüman çıkıyor işte.

akp döneminde türk edebiyatı

tayyip ve tayyipin ulusa seslenişi =türk edebiyatında yeni bir çağ.

recep tayyip erdoğan

aşktır.dışı seni içi yine seni yakar

yaran facebook yorumları

ben kalender meşrebim şarkısının altındaki ben isimli adamın yorumu.(yazık lan kendini google da aratmış)

yaran facebook yorumları

teyzem ne kadar büyümüşsün.annenlere selam söyle.(profilini eminem yapan çocuğun yengesi)

söylenmesinden zevk alınan kelimeler

he yav he.(evet 3 kelime oldu)