bugün

entry'ler (21)

sözlük yazarlarının haftasonu yapacakları

koca götü biraz daha büyütmek.age of empires oynarken kendine saldıran diğer ırklara ağız dolusu küfrederek stres atmak.

arabarakondi

sanılanın aksine;"eski toprak"tır.***

süt yerine rakı veren inek

(bkz: aslandır o aslan)

eski sevgiliyi referans göstermek

-bak hayatım bu benim eski sevgilimin bikinili fotoğrafı..gördüğün üzere hatun taş gibi.maşallahı var.bide kendine bak..
+aaa hastasın seen biliyosun demiiii??
-bak hayatım ya yola gel ya yol al.referans noktan bu hatun olcak tamam mı? al fotoğrafta sende kalsın..
+aa? ama kamil?? *

sevgiliyi özlemek

ne? var mı böyle birşey? insan bencil yaratıktır!! sevgili özlenir mi yahu? çekilir mi dırdırı? bırak allah aşkına..bitirdin lan beni!!aha şunu bütün gün dinle sonra gelde özle:

aşkım ne düşünüyosun?
aşkım ne yapıyosun?
aşkım beni seviyo musun?
aşkım beni düşünüyo musun ?
aşkım beni niye yemeğe götür müyosun?

bitirdin lan beni manyak!! sevgiliyi özlemekse, yalnızlık benim sevgilim özledim ulan!!

gecenin 3unde ne nicki be

trollere karşı sağlam duran, sert üsluplu ama bi o kadar doğru yazan yazar.

her mevsim yarıçıplak giyinen kadın çalışanlar

(bkz: hatun yanıyor)

21 mart 2009 malatyaspor beşiktaş maçı

maçın anlatımını ercan taner üstlenmiştir.

kemal kılıçdaroğlu nun chp genel başkanı olması

tıpkı mustafa sarıgül örneğinde olduğu gibi artık mümkün olmayacak hadisedir.deniz baykal ın kemal kılıçdaroğlu nu partiden ihraç edecek bir bahane bulamaması ve çare olarak istanbul b.b.b adayı olarak göstermesi bunun bir kanıtıdır.

29 mart 2009 kemal kılıçdaroğlu kadir topbaş maçı

yakınlarına rant dağıtanla kimselere rant dağıtmayacak olan arasındaki maçtır.halkımız; çalsın ama iş yapsın siyasetiyle yola devam edecek gibi duruyordur.

13 sayısı korkusunun 13 entry de kalması

batıl inançta son noktaya gelindiğini gösteren durum.oldu olacak kıyameti koparalım sözlük ahalisi olarak.*

teşvik primi

kötü bir amacı yoktur. sadece göze hoş gelen futbol izlemek isteyen yöneticiler rakibe bir miktar ateşleyici vermişlerdir.yoksa ne demek haksız rekabet,ne demek şike.ayıp yahu.***

elestireyim derken kisinin reklamini yapmak

o kadar nefrete edilir ya da o kadar çok sevilir ki eleştirirken kendinden geçilip büsbütün reklama kayılır.istenmeden yapılan ve bile bile yapılan türleri mevcuttur.

kadın erkek eşitliği

kadınların sürekli dile getirdiği hededir.ancak kendileri o kadar çok uyanıklık yapma peşindedirler ki hakları olan eşitliği isterken bile yüzsüzlüğe başvurup eldekini bile kaybederler.örnek mi? otobüste kadına yer vermeyen er kişinin hayvan herif ilan edilmesi.

tomahawk

basketbolda bir smaç türüne verilen addır.top el ile bilek arasına sıkıçtırılır,kol geriye ve aşağıdan yukarıya doğru çevrilerek sert bir biçimde smaç tamamlanır.başarı oranı düşük bir smaçtır.her yiğidin harcı değildir.

sevistikten sonra sus isareti yapmak

atılan çığlıkların ve iniltilerin komşular tarafından duyulabileceğini düşünüp,tedirgin olmak ve partnere sus demek.
(bkz: romantizmin battığı an)

converse

her lise gencinin ayağında gördüğüm,renk renk,çeşit çeşit ve bi o kadar itici olan ayakkabı markası. (bkz: converse giyen kız verir sanmak)

biranın köpüğünü parmağıyla alıp yalayan kız

bıyıklarını almadığı için köpüğün bulaşmasından korkan ve rezaleti önleyen kızdır.akıllı bir davranıştır..

sınırları cetvelle çizilen ülkeler

ülke sınırları genellikle coğrafi yapının gerektirdiği gibi şekillenir.dağ,deniz,nehir,ova vb.şu cetvelle çizilmiş sınırlarda genellikle çöllerin herhangi bir kıvrımı bir çıkıntısı olmadığından dolayı dümdüz gider.

zidane a 3 mac ceza verilmesi

komiktir,komik olduğu kadar fifanın kendini küçük düşürdüğü bir durumdur.o kadar laf yiyen bir adamın yerinde sabır taşı olsa çatlar,değil kafa bulduğu ne varsa atardı.zidan yine en efendi,yine en büyük futbolculardan biridir gözümde.