bugün

maçın hakemi alman güreş federasyonu'ndan necmettin erbakan olacaktır..

başlığı da ben açmadım ayrıca..
şampiyonluğa zıplayan malatyasporumuz'un, maçı kazanarak bitime 657 hafta kala birinciliği garantileyeceği maçtır.
(bkz: anlatinca komik olmuyor)
genc hakem ahmet cakar'in performansi merakla beklenmektedir.
fenerbahçe'nin 3 puanı alacağı karşılaşma.
Uganda'yı yakından ilgilendiren maçtır.
malatyasporlu orta saha oyuncusu devran cagların sikseler* oynamam dediği karşılaşmadır.
rizespor'un kanatlardan bindirme ve indirme yapacağı maçtır.
beşiktaş bu maç için uefa'dan özel izin alarak benjamin button'ı getirdi, kendisi bugun kadroda yok.
yeni transfer ronaldinho nun malatyaspor forması altında giyeceği ilk karşılaşma.
sadri yıldız'ın takımlara uçarak destek vereceği maç. tarık mengüç de düzkoşu yaparak maça dahil olacaktır.
malatyaspor'un kazandığı penaltı golüyle beşiktaşın 1-0 öne geçtiği karşılaşma.
ertelenen maçtır.

ertelendiği tarih; 37 mart 2090 Yer: 1.tayyip stadı.
dakikalar daha 90'ı gösterirken bjk ronaldinho ve ronaldo'nun ortak golü ile öne geçmiştir. gol bacak arasından olduğundan ikilik sayılmış ve durum 2-0 olmuştur.
trübinlerde 2.751.386 taraftar olduğu tahmin edilen maçtır.
malatyaspor'dan tsubasa bir bir defansı geçiyor ve o da ne kartal vuruşu, ağları delen gooool.
taraftarların yan hakemlere sevgi gösterisinde bulunduğu maç.
hızla devam eden malatyaspor atağı sonuçsuz kalmıştır maçı alan mersin idmanyurduspor puanı adeta beşiktaş a hediye etmiştir.
an itibariyle tribünden girdiğim bu entry ile canlı yayına devam ediyoruz. şu an sarhoş ettiğim sarışın fıstık bana engel yaratsa da vazife vazifedir. şu an daha önceki arkadaşlarımızın belirttiği gibi beşiktaş 3-5-8, malatyaspor ise 9-6-9 dizilimiyle sahada. fakat o da ne?! shevchenko'nun başlattığı kontre atak devam ediyor. pası bill gates'e veriyor. gates'den ünlü pencere vuruşu ve ağları deliyor.

--reklam--
ağlarınızın delinmesini istemiyorsanız dındındın uludağ kalecilik dındındın
--reklam bitti-
maçın yıldız futbolcusu ronaldinho nun sert şutu üst numaralı trübinin 12. nolu koltuğundan sekerek ağlarla buluşmuştur.
üç kırmızı kartın çıktığı maçtır.
(bkz: lütfen kuruyemiş atmayınız)
http://www.uydurdumsimdi.com inden canlı takip edilebilecek maçtır. emeğe saygı lütfen.
an itibarı ile gerginliklerin başladığı maçtır.
her türlü skorun portoyu kazandıracağı maçtır.*