bugün

entry'ler (18)

babaanneleri gönderin

son zamanlardaki en saçma reklamlardandır bence.bi boka benzetemedim açıkçası.

en çok özlenen diziler

lise defteri güzeldi.

kürtlerin türklerden daha iyi yaptığı şey

kendilerini haklı göstermeye çalışıp ülkeyi bölmeye çalışmak.terör.

vbs

hocaların ısrarla notları son gün girdikleri lise yıllarında ailemin hiç bakmadığı meb sitesi.

erkeklerin yapabildigi yemekler

kaşarlı omlet denemiştim. Görünümü harika olmasına rağmen yiyemeden çöpe atmıştım. Bir daha da elimi sürmem.

kemal kılıçdaroğlu

çok salladığını düşündüğüm chp lideri.söylediklerini unutması da cabası. özerklik meselesini açması da ayrı vaka.

sözlük yazarlarının itirafları

telefonlardaki ekran koruyucuların gerçekten ekranı koruduğunu onları koyarsak ekrana hiçbirşey olmaz sanırdım.ilginçtir başka kimse böyle sanmıyormuş.

2011 seçimlerinde mhp ye oy verecek yazarlar

terörle mücadele için sandıkta üç hilale mühür vuracak yazarlardır.

sevgiliyle sanayi sitesinde takılmak

Çocuk kaportacıda çıraksa kaçınılmaz buluşma mekanı. Fantazi de olabilir tabi. Sanayi tuvaleti falan.

118 80 reklamı

Ne o tipler öyle hocam ya. insanlara işkence etmek bu resmen. iki eşcinsel dost reklam filmi çekmişler hiç hoş gelmiyor göze ama gelecek var bu cocuklarda. Devamini dileriz.

klişeleşmiş ayrılık bahaneleri

Seni cok uzuyorum ya dayanamıyorum iste eğer istersen bak valla doğru söyle ayrılalım digmi sence de.

sözlük yazarlarının itirafları

Klansavaslari diye bı oyun oynuyordum zamanında oyun kapaninca aglamakli olmuş idim. Cok yazık diyorum şimdi.

bilgisayari yeniden baslatma

işkencedir böyle bir bilgisayarda. anasını satayım yeniden başlatıyorum bi maç izleyip geliyorum anca açılıyor bilgisayar.

sevişmeyi iğrenç bulan sevgili

bi erkekten beklenemez. olsa olsa kızdır böyle düşünen biri. hiçbi erkek hayır demez.

nikah memurunun damada aşık olması

ayıptır günahtır. yazık değil mi damata? yazık. çok yazık.

yurt dışından çikolata getiren tip

aslında hiçbir farkı olmayan dandik çikolatalar da gelir zaman zaman. hiç hoş değil. herkes memleketindekini yesin.

sözlük yazarlarının mezun olduğu liseler

bursa gazi anadolu lisesi mezunuyum. güzeldi lise yılları.

ş yerine dolar işareti kullanmak

lisede apaçiliğin başlangıç noktasıdır.zordur bu insanlarla konuşmak.