bugün

fiyonk makarna, burgu makarna, çubuk makarna, düdük makarna, salçalı makarna, sade makarna, peynirli makarna.
menemen.
erkekler her yemegi yapar. dunyanın en iyi a$cıları erkeklerdir.
genelde ızgara, balık, kısacası her türlü et yemeklerini iyi yaparlar.
(bkz: imambayildi)

(bkz: rosto)

(bkz: icli kofte)

(bkz: cig kofte)

(bkz: zeytinyagli kereviz)

(bkz: umit usta)
yumurta ve makarnanın çeşitli türleridir.
örnek : yağsız makarna ,yağlı makarna ,dibi tutmus makarna ,yanmış yumurta ,pişmemiş yumurta vb...
makarna, omlet, her çeşit kızartma, et ve tavuk yemekleri, balık,salata, ıspanak, fasülye, pilav, birkaç çeşit çorba, birkaç çeşit tatlı ve aklıma gelmeyenler.
(bkz: hazır çorba) *
yumurta, patates yemeği,menemen ve kızartma
şinitzel de yapsalar, yenmemesi gereken yemeklerdir. kardeşim ben ne bileyim elini nerelere, nerelerine sürdün, elini yıkadın mı yıkamadın mı? erkekler burunlarını da karıştırırlar. * erkekler pistir. * erkeklerin yaptığı yemek yen-mez. * *
mangalda yapılan yemekler ve alkol sofrası mezeleri listenin en vazgeçilmezleridir her erkek bu konuda genetik bir bilgiye sahiptir, diğerleri yeteneğe kalmıştır...
donmuş pizza
(bkz: dünyanın en iyi aşçıları erkektir)
(bkz: ben hiç kadın aşçı görmedim)
eğer meslek kısıtlaması yoksa kadınların yapabildiği yemekler kümesini kapsayıp ikiye katlayabilir. dünya'nın en iyi gurmelerinin erkek olduğu gerçeği gözardı edilmemelidir.
maklube.
yanmış et,dibi tutmuş yağda yumurta,tencereden çıkmayan makarna,sakız gibi tavuk...
şırdan.
patates kızartması.
(bkz: bolulu hanefi heteresexuel aş ustaları)
ekmek arası peynir.
göbek üstü kakao. yemek sayılmasa da iyi tatlıdır.
sulu karnabahar; tadi biraz haşlanmış armuta benziyor ama açlıktan ölmek üzereyken yenilebilir.

mercimekli köfte; ancak bulgursuz yapabiliyorum. acaba bulgursuz mercimekli köfte yapabilen kadın var mıdır?

makarna; en sevdiğim!
hazır çorbalar,makarna türleri,ekmek içine herşeyi koyabilirler
tüm genellemeler yanlıştır... herkes herşeyi isterse ve en iyi şekilde yapabilir...
(bkz: tursulu ördek)
(bkz: parmak kebabi)
güncel Önemli Başlıklar