bugün

entry'ler (21)

kriptolukoin com

Bitcoin'in aşırı popüler olduğu şu günlerde yatırım yapacaklara haber, analiz ve yorumlar ile ilgili fikir edinmesini sağlayan, yeri geldiğinde kullanıcıların da kendi fikirlerini paylaşabildiği güzel bir platform. Bitcoin ve diğer tüm koinler ile ilgili bir takip içerisinde olan herkesin favorilerinde bulunması gereken bir platform.

https://kriptolukoin.com

elektronik sigara

Yeni nesil atomizerler ve modlar ile inanılmaz bir ivme yakalamış birçok kişiye sigarayı bıraktırmayı şimdiden başarmış bir okadar insanın da azaltmasında fayda sağlamış yeni nesil tüketici elektroniği.Türkiye şartlarında likit bulmak hayli sorun lakin yeni başlayanlar için güzel internet siteleri var likitler hakkında bilgi sağlayan.
(bkz: rankvapor)

rankvapor

elektronik sigara likit değerlendirme platformu.
http://tr.rankvapor.com/

kodvar com

Bilişim firmalarına daha detaylı bakmanızı mülakatları, yorumları ve maaşları anonim paylaşabileceğiniz ve başkalarının, başka şirketler ile ilgili paylaştığı maaş, mülakat ve yorum bilgilerinide görüntüleyebiliyorsunuz. birde sanırım iş ilanları var. güzel bir site, ileride çok karşılaşacağız diye düşünüyorum
http://kodvar.com

ali erten

an itibari ile 508 oy ile karşıyaka spor kulübü yeni başkanı seçilmiştir. yeni görevinde başarılar.

ev sahibini ifşa eden animatör kız

anlam veremediğim nokta kız adamın adresini instagramdan paylaşıyor ve ifşa ettiğini söylüyor.bunlardan hemen öncede mesajlar kanıtlı şekilde duruyor diyor. neden mahkemeye vermeyip, adamın adresini veriyor? yani birileri çıkıp o adamı linç edip öldürünce kendisi katil olmucak mı? bence reklam olmak için yapıyor bu konuda tepki koymak isteyen insan mahkemeye verir...

sonradan gelen edit: olm kerem.ce kimse öldüm gülmekten. kızın paylaştığı fotoğrafa "tacizci yoktur, çirkin erkek vardır." yazmış. ahahahahahaha

cumhurbaşkanının miting yapması

yanlış olandır. lakin cumhurbaşkanlığı herkese eşit yaklaşması gereken bir makamdır.

hayatında izmir e gitmemişlerin izmir e bok atması

doğduğum günden beri izmirde yaşıyorum lakin ne yazık ki belediyecilikte çok zayıf bir yer.ödenek yok diyenelere ise kaldırımların hangi para ile yapıldığını merak ediyorum çünkü izmirde hemen hemen hemen her sene 1 cadde en az 2 kere sökülüp tekrar yapılır...

lütfi kılıç

7 Haziran 2015 seçimlerinde mhp izmir 1. bölge milletvekili adayıdır.Uzun zaman 2. bölgede mhp'den çalışmalar yapmış, ayrıca karşıyaka spor kulübü ve birçok dernek ile karşıyaka bölgesinde bukadar çalışmış birinin 1. bölgeden aday gösterilmesine anlam veremediğim aday.

http://lutfikilic.com

beşiktaşlılardan gs maçı için şike suç duyurusu

gerçek anlamda garip duran pozisyon ancak süper lig içerisinde birçok böyle pozisyon yer almaktadır lakin aynı pozisyon diğer takımlarla olsaydı galatasaraylılar hüngür hüngür ağlardı bu yüzden deşelenmesi gereken dedikodudur.

min zaman farkı

şu an çaylaklıktan kurtulamama sebebim olan hede. ne olduğunu anlayamadığım süre boyuncada kurtulamayacağım gibi gözüküyor.

faiz helaldir

islamiyete göre halen daha tartışılan durum. çeşitli din adamları tarafından farklı fetvalar yer alıyor.

online alışveriş

artık tadının kaçma noktasına gelecek kadar alışveriş sitesinin kurulması ve her birinin birbirinin kopyası haline gelmesine sebeb olan durum. farklılık yaratabilen internet sitelerine tamamım ancak aynı site popüler olup bir sürü olunca güvenilmez bir hal alıyor. 10 sene önce insanlar internete güvenemiyordu ancak sanıyorum şuan daha az güvenli hale geldi.

cumhuriyet halk partisi

türkiyenin en köklü ve eski siyasi partisidir. çeşitli düşünceler kendi içerisinde iktidar olurken, çeşitli düşünceler de mualif olmuş bir çok partiyi doğurmuş siyasi partidir.

çıplak yatan insan

sanıyorum bende bu kategoride yer alıyorum. kışın bile pijama mijama hak getire. hep şort, hep tişört.

1995 yılından hatırda kalanlar

fifa 95'dir. şimdiki gibi öyle süslü püslü gerçekçi görüntüler yok 3-5 pixel anca var.

agar io

başlarda çok keyifli ve eğlenceli olan ama herşeyde olduğu gibi bununda bokunu çıkardığımız internet tabanlı oyun.

devlet bahçeli

günümüz kirli siyasetiyle bile temiz kalmayı başarmış liderdir.

aynen diyen kız

siklemyen kızdır. doğrudur, çekicidir, cazipdir.

ekşi sözlük varken uludağ sözlük te yazmak

ekşi sözlüğün popüler kültür öğesi haline delip, bilgi çöplüğü olduğu gerçeğini gösteren durum.