bugün

Yatarken Üzerine örtünmek adına hiç bir şey giymeyen insandır. Yatmak fiilinin hangi anlamda kullanıldığına göre durum değişebilir.
(bkz: inanılmaz günah)
(bkz: müthiş günah)
Çıplak entry de girer..

22 yaş üstü kızlar günaydın..
gecenin yazından sabahın ayazına kadar götü donacak insan eylemidir evet bu benim ve vazgeçemiyorum.
doğrusunu yapan insandır soğuk çarşaf gibisi yoktur bu günlerde.
sağlam perdelere sahip olması gereken insandır. zira perde açık kalıp karşı komşunun ilgisini çekme ihtimali yüksektir.
olası bir deprem durumunda bunun hiç iyi bir fikir olmadığını anlayacak olan insandır.
sabaha karşı göt donması tehlikesini göze almış risk düşkünü adrenalin bağımlısı zevk avcısı insandır.
(bkz: pembepatiklikiz)

Benimdir. Çıplak yatmak daha rahat bence. Kendimi bildim bileli çılak yatarım.
Evine hırsız girse ne yapacağını düşündüğüm insandır.
internet sayesinde böyle bir kadınla tanışmıştım. filipinoydu. adet dönemi haricinde çırılçıplak yattığını söylemişti. çocuğun gece odana gelse ne olacak dediğimde, kapı kilitli istesede gelemez demişti. filipinlerin genel olarak sıcak olduğunu düşününce çok da garip karşılanmıyor.

sıcak memleketlerde sıklıkla karşılaşılabilen insandır.
sanıyorum bende bu kategoride yer alıyorum. kışın bile pijama mijama hak getire. hep şort, hep tişört.
Kesinlikle regl döneminde olmayan baağyandır.
Yalnız yaşayan bizler için yazın sürekli yapılandır.

Çok rahat lan deneyin.
allah korusun deprem falan olsa sokağa çıplak fırlamak zorunda kalacak insandır.
Cesaret tavan yapmış insandır. Gece allah korusun deprem olsa pijamamı mı giyeyim kendimi dışarımı atayim yani. Yok sıkıntılı iş bana göre değil. Rahat insandır net.
erkekse ,uykusu ağırsa kesinlikle yüzükoyun yatmasın . hırsız falan girer mazallah .
(bkz: megaloman pilatipus)
(bkz: pembepatiklikiz)
küçüklükten beri böyle yatarım.

rahat oluyor çok rahat.
istanbul'un hava durumu https://havadurumu15gunlu...ava-durumu-15-gunluk.html
genellikle hızlı ve ani değişimlere sahip olabilir. Özellikle bahar ve sonbahar aylarında, hava sıcaklık ve yağış açısından belirgin bir şekilde dalgalanabilir. Sabahları güneşli bir başlangıç yaparken, öğleden sonra beklenmedik yağmurlar ya da ani sıcaklık düşüşleri yaşanabilir. Bu nedenle, günlük hava durumu raporlarını düzenli olarak takip etmek, giyinme tercihlerinden seyahat planlarına kadar birçok kararınızı etkileyebilir.
taşaklarının rahat etmesini ve uyurken penisini sağa sola rahat rahat sallamak isteyen insandır. *
yatak çarşaflarını daha çabuk kirletecek insandır. ne kadar çok temas olursa vücuttaki yağ o kadar çok çarşafa geçer ve çarşaf kirlenir.
Şahsımdır. Genelde de yarı çıplak dolaşırım zaten. Belden yukarısına bisey giydiğimi gören insan sayısı pek azdır. Sebep olarak: yaşadığım iklim soyunmayı mecbur kılıyor, bir şeyler giymişken rahat edemiyorum.
çıplak yatmayan insana tuhaf gelebilir lakin yatıncada vazgeçilemez bir şeydir yaz kış çıplak yatırır.
Oda bir şey mi. Çıplak yıkanan insanlar var memlekette.