bugün

taciz eden kişi yakışıklı, genç ve arabası olan birisi olsa sonuçları çok farklı olacaktı.

- canım bu akşam da parkelerime bakmaya gelir misin?
kesin reklam. böyle şeylere artık inanmamak lazım. ülkede olay olim takipçim artsın. sosyal medya zaten yayılıyor kolayca kitlelere.
zencilerle dans eden, cıbıldak fotolar koyan kızdır aynı zamanda. ama, bu tacizi haklı çıkarmaz tabii. sözle tacizi belki, ama elle tacizi asla haklı çıkartmaz. cıbıldak diye hemen cinsel seks mi teklif etmek lazım pis yobazlar.
Taciz eden kaslı ve bmw'li olsaydı ihtimal bayan zevk çığlıkları atıyor olurdu. Bugün de birilerine bok attım şükür.
taciz edilmek yaptığı işin fıtratında vardır

ayrıca

(bkz: pırıl polat)
taciz ettiği sanki kesin aq kızıdır.

Reklam kokan hareketler bunlar.

Dans ederken millet dayıyor taciz edilmiyorsun değil mi?
https://instagram.com/p/2zFtZ3yDg1/

Bunları da ifşa etmeyi unutAn kızdır.
4 zencinin avucunda mini etekle fotoğraf çek, instagramda paylaş. ne diyelim bir ara yanlışlıkla brazzersa girdim sandım. fotoğraflara bakınca suçlunun kim olduğunu anlamak zor değil. olan adama olmuş gibi.
koydugu zumba videosunu gorunce umursanmadan gecilmesi gereken kizdir. fiyatta anlasamamislardir.

bakin sakin yanlis anlamayi zumba yapmayin bikini giymeyin demiyorum. ama bikiniyle gayet kivrak dans edip paylasmak nedir amk biri bana anlatsin?

ayrica adam taciz etmemis zaten. seviselim mi demis. gotunu aciyosan bu teklifi taciz olarak algilaman da ilginc degil mi? ilginc amk.
anlam veremediğim nokta kız adamın adresini instagramdan paylaşıyor ve ifşa ettiğini söylüyor.bunlardan hemen öncede mesajlar kanıtlı şekilde duruyor diyor. neden mahkemeye vermeyip, adamın adresini veriyor? yani birileri çıkıp o adamı linç edip öldürünce kendisi katil olmucak mı? bence reklam olmak için yapıyor bu konuda tepki koymak isteyen insan mahkemeye verir...

sonradan gelen edit: olm kerem.ce kimse öldüm gülmekten. kızın paylaştığı fotoğrafa "tacizci yoktur, çirkin erkek vardır." yazmış. ahahahahahaha
Fiyatta anlaşamadık dememiş taciz demiş.

Demek racon böyle bu alemde.*
Kari acik adresini vermiş resmen amk. Bazi kadınların cidden hangi kafayı yaşadığını cozemiyorum bazen.

Polise gitmek yerine instagramdaki 31cilerine dert yanan kadındır.