bugün

entry'ler (186)

sözlükçülerin formspring sayfaları

http://www.formspring.me/umrumdami

uludağ sözlük zirvelerinden hatun kaldırma rehberi

(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)* *

sözlük yazarlarının itirafları

onu gerçekten seviyor, özlüyor ve hala umutla barışacağımızı düşleyerek bekliyorum. şimdi bir başkasına da aşığım ve üstelik onu da seviyor, özlüyor ve bekliyorum.

yo yo iki ucu boklu değnek değil, ikisi apayrı.

yeni doğan bebek

herkes kokusundan, yumuk yumuk ellerinden falan bahsederler de o ne ya buruş buruş, kıpkırmızı, üstünde beyaz gibi sarı gibi plesanta sıvısı falan... işte çirkince bişi.

ammaa...

o şişliği attılar mı da üzerlerinden oy oy gelsin o süt kokuları, yumuk yumuk elleri, fındık burunları, fıldır fıldır gözleri...

600 bin liselinin çözemediği soru

bunu yapamayacak bir öğrenci lise 4'e kadar nasıl gelmiştir diye düşündürüyor ki 1 değil 2 değil tam 600000. bence sorgulanması gereken şeyler var: eğitim sistemi, rehberlik hizmetleri,...

sözlükle ilgisiz istekler

2010 aralıktan beri anlık düşüncesizliklerimden dolayı birsürü arkadaşım hayatımdan çıktı. çıkanların ardından böööyle baktım, ne kalsınlar diye ne de gitsinler diye 2 kelime ettim fazladan. üzgündüm ama gereksiz bi sakinliğim, uğraşmayışım da vardı. bir süre düşünmedim, oh be dedim aynı şeyler üzerinde konuşup durmuyordum artık. bazı gereksiz şeyler de oldu kırılmadım, kırmadım da değil. ne oldu ne bitti, unuttuk, sakinledik. bir sözlük itirafını üzerime alındım, sonra mesaj kutum parladı, sonra buruk konuşmalar, buluşmalar falan filan şimdi o arayı yok saymalar, tatil planları,vs... hep güzel şeyler bunlar.
bi arkadaşım daha var ama o safi keçi. şimdi eskişehir' e geldi, arabasını parketti. bizim eve doğru baktı ama benim odama doğru değil. normalde o ne zaman eskişehir' e gelse bizim günümüz olurdu ama bugün yaşananlardan dolayı değil.
hani diyorum ki, bir arkadaşımla mesaj kutumunun parlamasıyla yine, yeni, yeniden olduk da şu bizim keçiyi de bi şekilde yola getirsen evimizin zili parlasa be sözlük!

herkesin özgürce sevişmesini istiyorum

http://www.facebook.com/p...55&type=1&theater

sevgili

özdemir asaf' ın da dediği gibi 1 günde 4 mevsimi yaşatandır:

'aynı günde dört mevsime şahit olmak gibi bir şey bu. önce özlüyor, sonra ağlıyor, akşamları küsüyor, geceleri çok seviyorum...'

elimi attım çantaya, elimle birlikte havalanan bir parça düştü yere. baktım ve gördüm: bira şişesinin üzerinden sıyrılmış bir kağıt... o kağıdın üzerine alelade yazılmış iki isim... ve ilerledim. sonra vazgeçip, geri dönüp yerden aldım, belki de gerçekten biriktirecek başka bir hatıramız olmaz diye.

elimi attım çantaya, elimle birlikte havalanan bir parça düştü yere. baktım ve gördüm: bira şişesinin üzerinden sıyrılmış bir kağıt... o kağıdın üzerine alelade yazılmış iki isim... ve ilerledim. sonra vazgeçip, geri dönüp yerden aldım, belki de gerçekten biriktirecek başka bir hatıramız olmaz diye.

başak burcu erkeği

lanet olasıcadır. beni dertten derde gark edendir. gebersindir. yok hayır ne üzgün ne kırgınım ne de dargınım. geber!

reddeden kızlardaki arkadaş kalma isteği

bir ego tatmin aracı olarak kızdan hoşlanan ama reddedilebilinmiş bir erkek, reddeden kız açısından bir fazlalık değildir zannımca.

sesine aşık olunabilecek erkekler

(bkz: ragıp savaş)

çocukken korkulan şeyler

(bkz: gölge)

regl süresince kızların çekilmez olduğu ve bunun sadece regl etkisi olduğu söyleniyor ya... bence bu bir yalan, sadece kılıf. fazladan gerilebilme, delirebilme lüksümüz olsun diye uydurmuşuz.

1000$ ve 1000$' a katil arıyorum.

yaran yanlış okumalar

ne zaman onu fb chatte görsem, alamam kendimi yanlış okumaktan soyadını. ertik' tir soyadı, ben ise hep erotik diye okur, her defasında da bu kim yaa diye şaşırım. zihnim çok bulanık zaar.

başak burcu erkeği

bildiğin kız gibidir. hep övülmeyi bekler. sürekli sevildiğini duymak isterler ama sevip sevmemenizle değil onu neden sevdiğinizle ilgilenirler.

egolarıyla yaşarlar. şişirdiğiniz sürece siz sağ onlar selamet ya da onlar sağ siz selamet, farketmez...

aslında iyi gençlerdir ama insanoğlu çiğ süt emmiş işte, çıkıyor bir yerde eksik.

büyüdükçe kaybedilen yetenekler

(bkz: çığlık atmak)
önceden tiz bir çığlığım var iken şimdi kart bir bağrışım var.

aşık olunan erkeğin aşık olduğu kız

genelde basittir. aksi düşünülemez.