bugün

entry'ler (37)

1 65 boy

Kızlar için kötünün iyisidir. Erkeklere değinmeyeyim, allah bi yerden alır bi yere verir ama kimseyi bu duruma düşürmesin.

tabuları yıkıp sahurda sekse devam diyen çift

Tabuyu seks yaparak yıkmaya çalışan ezik çifttir. Millet kitap okur, araştırma yapar; bizim mallar gidip olayın en işine gelen yerini alıyorlar.

çok uzun boylu erkeklerin zavallıya benzemesi

Yanlış önermedir. Zavallı varsa bunlar 1.65 erkekleridir.

götüm sana kurban olsun uzun adam

Götünü kaptırmış yeni model kemalistlerin hınçlarını akp'den çıkarmak için uydurdukları söz öbeği.

282 can üzerinden siyaset yapan dallamalar

utanmadan arlanmadan kan üzerinden siyaset yapıp, istediği rantı elde ettikten sonra soma'yı bir daha hatırlamayacak olan, madenciler ve canların gram umrunda olmadığı insanlar için tanımlanan dallama çeşididir. sizin iki yüzlülüğünüzü biliyor aslanlar.

282 can üzerinden siyaset yapan dallamalar

282 cana üzüldüğünden değil, rte'ye zarar vermek istediğinden dolayı konuşan zevattır. yazık lan, acıyorum size, o küçücük beyninizde kurduğunuz hayali dünyada geziyorsunuz, acıyacağım ama o bile çok size.

ne ranta, ne çıkara dayalı bir üzüntü benimki, soma'yı unutma!

galatasaraylı troller

minik fenerlileri üzmüş trollerdir. adamlar şampiyon olunca kendilerine fransa'nın, almanya'nın kapitülasyon vereceğini falan sanıyorlar. yokluk o kadar koymuş ki heriflere yeri göğü inlettiler lan. fener'in sembolü kuş ama o kuş ötmez. ben diyeyim.

allah tan başka itaat edilecek otorite yoktur

müslüman biri için gayet mantıklı önerme. en azından kendini evrenin merkezine koyan, vicdanının tüm kusurlarını egosuyla örtbas etmeye çalışıp, negatif ve pozitif bilimleri birbirine karıştırdığı yetmiyormuş gibi "dinler bilimin düşmanıdır" diyerek manevi bir olguyla maddi bir unsuru birbirine karıştıran gülünç ateistlerin anlayamayacağı bir mevzudur bu.

50 bin yıldır dünyada yaşayıp elmanın yere nasıl düştüğünü daha yeni anlayan insanoğlu ne ara bu kadar kibirlendi diye düşünüyor insan. elbette bu paradoksun içinde hem maddi olayların çözümlenmesini, hem manevi desteği elde etmesini sağlayan "tanrı" ekolüyle işin içinden çıkıyor. yani daha üstün bir akıl olduğunu kabul etmesi kadar mantıklı bir durum yok şu an insanoğlunun. zira bu evrenler platformundaki en akıllı varlıklar bizler olsaydık, emin olun elmanın yere nasıl düştüğünü çözmemiz 50 bin yıl almazdı.

sigmund freud un kendini bir bok sanması

süperegosundan kaynaklı bir saplantıdır. halbuki bu herif yozgat'ta yetişmiş olsaydı olur muydu lan bunlar, durunu durağını bilirdi. eheh.

endüstri mühendisliğinin mühendislik olmaması

kaldırım mühendislerinin galeyana gelip ortaya attığı sorunsal.

metin feyzioğlu nun kötü bir insan olması

katili savunmak cesaretse gidin apo'nun savunucusu olun dedirten, mantıklı önerme.

yazarların tarihe geçebilecek sözleri

"5 liralık abi."

165 cm boyundaki sığır erkek

"genlerini sikeyim" dedirten, dünyada bakteri gibi yaşayıp filmin sonunda toz olacak erkektir.

dönüşünü siktiğim dünyada zaten onca ştresin ardından her akla geldiğinde bu kadar mı morali bozulur bir insanın arkadaş. 165 santim ney lan. genetiğimi siktiğim.

ulan zeka çok bi boka yarıyordu da biz mi görmedik la? nerede yarıyor bi gösterin bana. en başta üniversite sınavlarında hiç etkisi yok lan. çalışan yapıyordu.

iş hayatında elemanlar zekadan çok yalakalığa bakıyor. yani daha 23 yaşındayım fazla tecrübem yok da.

buraya duygusallı bi şeyler yazacaktım da kısa boylu erkekler hakkında yazılanlara baktım, artık yazamıyorum da, yarı felç geçirmiş haldeyim. ulan sığıntıymışız bu dünyada haberimiz yok lan.

bunlar solcu bunlar ateist bunlar terörist

birinin açıklaması gereken sözdür. mantıklı bir açıklaması yoksa, söyleyenin onurlu bir davranışta bunlunup görevinden ayrılması lazım gelir.

18 yaşından küçükler sözlükten atılsın kampanyası

saçma ama akıllıca önerme.
yazdıklarıyla hayvana dönüşen 45'lik dayılar da vardır belki ne bilelim. ya da aklı başında 17-18 yaşındaki kardeşlerimiz.
yaşa pek bakmıyor o, kişiliğe bakıyor.

kısacası yaştan bağımsız olarak, insanlıktan çıkan yavşaklar atılmalı sözlükten.

uludağ sözlük

her tipin doluştuğu ve bok ettiği sözlük. şu aklı uçkurunda şehir abazanı, salyalı cinsiyetçi haysiyetsizler çekip gitse güzel olacak hakkaten.

recep tayyip erdoğan

kürtlerle bir sorunu olmayan insan. ben safkan türk'üm ve kürtlerle bir sorunum yok. zaten cumhuriyet tarihinin başından beri birilerinin sürekli ötekileştirmesi sonucu "onlar kürtler" demeye başladığımız kardeşlerimizdir kürtler.

edit: ben başbakanım gibi bi yorum çıkmış. eheheh tabi öyle anlaşılıyor bi yerde.

ülkücü bir kızla oral seks yapmak

Bazıları için annenin intikamını almaktır. Yazık lan adamın acısı var.

ülkücülerin kendilerini köpekten geliyor sanmaları

Bozkurt ile köpeği katıştıran insan söylemi.şunu da bilin ki kurtların varlığından en çok köpekler rahatsız olur.

müslümanların bilime bakış açısı

müslüman'ından müslüman'ına değişen bir görüş yapısıdır.

o değil de hala saçma sapan facebook sayfalarından printscreen alanlar daha komik. gülsen gülemiyosun, acıyorsun adama. o derece. fake olup olmadığı bile belli değil.

işte bu yaftalama işlemi. bir iki kişiyi seçip "baaak müslümanlar böyle düşünüyor işteee" diye ağlamak kadar acizlik yok.

düşmüş kadın olmak hayat kadını olmaksa, düşmüş insan olmak da böyle bir şey olsa gerek.