bugün

(bkz: mezarlık bekçisi)

oh kafa rahat miss.
davulcu.
tarihçi olmak isterdim.
ekin eker, tarla surerdim.
Mirasyedi.
düz mühendis olurdum.
Dan Brown karakteri var ya profesör robert langdon. Simge bilimi profesörü. O adama acayip imreniyorum.

Roma'da yaşama imkanı bulsam sanat tarihi veya böyle tarih simge bilimi uzmanı olmak isterdim.

Türkiyede sanat tarihi arkeoloji ne yazık ki zor meslekler zira bizim zihniyet dünyamız belli.

2500 yıllık kalıntıları yok edip metro yapıyoruz çünkü halk için onlar ölü insan kemiği bir şehrin ya da dünyanın ortak kültür mirası değil.
kimyayı seçerdim(seçtim).

liseyi sağlık m.'de okuyarak bitirdim. amaçsız bir serserinin tekiydim(şimdi amacı olan bir serseriyim agag). iki yıl çalışıp dünya hayatını tecrübe ettikten sonra çok pis aydınlandım. ve şimdi büyük bir amacım var. 10yılı aşkın süredir edindiğim alışkanlıklarımdan vazgeçmek zorunda kaldım ancak tek gurur duydugum şeyler bunlar.

bir an önce hayatı tecrübe etmeye baslayın. daha çok şey yaşayın, hata yapmak kesinlikle öğrendiğim en iyi şey. ben 18 yaşında meslek sahibi olup çalıştıgım için çok şanslıydım. her şey çok geç olmadan yaşamanın ne anlama geldigini ögrenin.
Öküzcülük güzel meslek. Uzman hayvan bakıcı da olabilir.
psikoloji net.

o şantiye şefi diyen arkadaşı da bana getirin. hangi belayı istediğini anlatayım.
Futbolcu olmak isterdim, muhasebeciyim memnun değilim.
Marangoz.
Asker olmak isterdim.Emir dinle emir ver, o ne la.
ben hedefime ulaştım gençler..