bugün

via adli taiwan`li chip ureticisinin bilgisayar anakartlari icin urettigi northbridge(kuzey koprusu) icin kullandigi yazilim paketinin(surucu yazilimi,driver)ismi.
via hyperion 4.51 mesela.
çaylaklık dönemim boyunca hergün ziyaretime gelmiş, desteğini esirgememiş yazardır. *
bos polemik yapmayan, goygoycu olmayan yazar.
yeni sözlük yılını kutladığımız yazar.
hoşgeldin yazarı.
entry yerine girdi demeyi tercih eden yazar. hayır biri yanlış anlayacak falan. *
itu'nun x dizinine baglanmak icin kullandigi "labs" serveri. ssh ile;

"hyperion.labs.itu.edu.tr"

diye baglanilir.
yazdığın bjk ya kurban olurum yazarı. helal olsun.
(#1234567) numaralı entry'nin sahibi. tebrik ederiz.*
entryisinin silinme nedenine yorumda bulunduğu için çaylak yapılmıştır. son günlerde moderasyonu, kanalizasyon çukuruna sokup sokup çıkaran uuserların çaylak yapılmaması ile birlikte düşünüldüğünde "yorumu" doğruymuş gibi geliyor. moderasyon bu cezayı birkez daha düşünmelidir.
(bkz: moderasyon tarafsızdır)
geçmiş olsun yazarı.
entryleri bugun itibariyle dikkatimi cekmis bundan sonra takip edecegim saglam yazar ki$isi.
yarasi olan gocunur demek istedigim yazar. **
o benim sınıf arkadaşım onu çaylak mı etmişler,yazık bu çocuga girdiği belki 10. sözlüktede 2 ayını dolduramadan çaylaklığa sürülüyo.Ağzını açtımı nereye ne laf etceğini bi kestiremedi,arada bir birilerine yag cek olum,sürüyü güden cobana yan yan meleme. Neyse yakında biz bir sözlük acarız dostum sen rahat ol.
üslup ögrenmesi icin beni takip etmesini istedigim, ögrendikce güzellesen, ögrenmenin cok yakistigi, seker gibi yazar.
solcudur başka bişey demeye gerek yoktur.*
siyasi konularda tartışmayı seviyeli bir şekilde götürebilecek nadide yazarlardandır..
bana ahmedinejat, sözlüğe ise 15 esir ingiliz askeri benzetmesi yaparak beni benden almış yazar.
(#1565759) girdisiyle taktir ettiğim yazar.
allah çarpar, taş olursun yazarı.
her daim başlık altı entry'lerinde görüşlerimizin paslaştığı, ve okuduğum neticesinde her zaman izlenmesi neticesini yakaladığım yazar.

ayrıca bir düzeltme ile anlık gammaz tehlikesini bertaraf etmemde baş rol oynamıştır, yıkıcı değil yapıcı eleştirilerine saygı duyup elinden öptüğüm yazar.
angel dizisinde angel ve arkadaşlarının ***** dördüncü sezon sonuna kadar yaşadıkları otelin adı.
para kasamı hacklemesinden korktuğum bilgisayar tamircisi...
siyasi yada politik konuları çok sakin ve üsluplu bir biçimde götürmeyi bilen, entrylerinde biraz daha agresif tavır takınan mesajlaşmaktan keyif aldığım yazar.
los angeles'ta bir cadde. los feliz'de bulunur.
güncel Önemli Başlıklar