entry'ler (22)

ermenistan

Terör örgütü.

recep tayyip erdoğan

seçim kazanmak uğruna neler yapabileceğini merak ediyorum ve kaygılıyım.

turkcell

hattı iptal ettirdim. bu adamlar beni resmen dol...

sevgisizlik

beni üzüyor :(. 24 yasinda bile hissediliyor lan.

ailenizin değerini bilin.

neşet ertaş

gönül dağı parçasını nasıl söylemiş öyle. of be... o sade ama anlamlı sözleri kendini kasmadan nasıl güzel söylemiş öyle be.

hiçbir şarkıda ağlayasım gelmemişti be, bu türkü insanı ağlatır.

mobile legends

aptal oyuncu fazlalığı nedeniyle oynanacak bir oyun değil.

ethem sarısülük

bu sözlüğün biraz adam olduğunu sanmıştım bu başlığı görene kadar. neyse ki işsiz güçsüz 15 16 yaşında ergenler olduğunuza eminim :D elinde silah olmayan birinin ölümüne böyle sevinilir mi, hiç mi merhamet olmaz bir insanın içinde ya. gerçi sözlüğün ne suçu varsa. ama insan haklarından ve merhametten böylesine nasipsiz kalmak da olacak iş değil ki.

arkadaşlar, komünizm yahut aşırı sol örgütler öyle elinde silahla adam vuran kişiler değil. teröristlerle bunları ayırın ve eğer vatandaşlarımızın ölümünü normal karşılarsanız yarın herkesi öldürmeye başlarlar. insanların düşünceleri size zıt diye böyle zalim olmayın.

ezilmiş ırklardaki kırmızı renk tercihi

sosyalizm ve komünizm için de kırmızı ayrı bir önem taşır. elbet anlamı vardır, kanı simgeliyor olabilir.

depresyon belirtileri

- gelecekle ilgili hayal kuramama,
- moral bozukluğunun geçmemesi,

beyaz geceler

25. sayfadayım. pek hoşuma gitmedi yeraltından notlar'ın devamı gibi olması. ayrıca cok abartı bir geri çekilme var ve boğuyor bu. geri çekilmeden kastım, hayattan o ciddi manada vazgeçmek. kasvet cok, bakalım bitince neler hissedeceğim. şayet her kitabı böyleyse, kalsın yani okumayayım başka kitabını. ezikliğin edebiyatı da bir yere kadar, adam bundan zevk alıyor.

24

tatlı yaş. benim yaşım.

sözlük kızlarının bacak fotoğrafları

allah kimseyi ilgi çekmek için böyle yerlere fotoğraf attırmakla sınamasın.

yeraltından notlar

AZ ÖNCE okuduğum eser. Olm nasıl desem ki, tam bir psikolojik tespit romanı. betimleme fakiri ama betimleme şart mı sanki?

karım beni aldattı ne yapmalıyım

ayrılmalısın. aldatılmak ayıp değildir, aldatılmak hak edilen bir şey değildir. aldatanın karaktersizliğine maruz kalmaktır, iyi bir adam olsan aldatılmazdın diye bir şey yok. aldatmak, aldatan kişinin karakteriyle alakalıdır.

yani aldatıldığınızda suçun sizde olduğunu sanmayın.

adwords

ulan ilk sayfa utanmasa komple reklam olacak. ah be google... https://wphoca.com/google...ds-googlea-reklam-vermek/

evli bir kadınla ilişkiye girmek

edep kaybolunca.

ekşi sözlük çaylak onay sırası

2 tane hesabım var orada. buradan farkı yok, sadece daha yaşlı insanlar olduğu için daha kaliteli şeyler bulabiliyorsunuz hepsi bu.

sözlük hesabını silmek

ergenken akla gelen düşüncedir genelde. zira yetişkin birisi böyle keskin düşünceleri artık azaltmıştır

uludağ sözlük kezban enrtyleri ifşa platformu

ekşi sözlük'te yazarım. orada var bu beğenilmeyen entrylerin ifşa olayı. onlar da meriç diyor. çok ucuz, çok leş bir hareket olduğunu söylemeliyim.

islam ve zeka ilişkisi

(bkz: kültür ve din farkı)

kültürle din arasındaki fark gözetildiğinde aslında islam'ın zarar vermediği, ailenin zarar verdiği anlaşılacaktır.