bugün

entry'ler (1241)

kenan imirzalıoğlu

Sunuculuğunu yaptığı yarışmada Yalandan güldüğü yüksek aurası yüzünden kendisini ele veren aktördür, biz TV 'de seni izlerken bunu anlıyoruz kenancım mümkünse hiç gülme, gerek yok yapmacık gülmelere, birde boş adam değildir, matematik bölümü mezunudur.

baby face erkek

Hiç sevmediğim erkektir, erkek dediğin adamın baktığı zaman kadını ikiye ayırması lazım. (bkz: )kenan imirzalıoğlu

kemal kılıçdaroğlu

Artık bulunduğu makamdan istifa etmesi gereken adamdır, olmuyor demekki zorlamanın bir anlamı yok, zaten 75 yaşına gelmişsin artık, git keyfine bak, sonlandır artık siyasi kariyerini.

ruhsar

Mazharın Ruhsara işi düştüğü zaman kesin yağmur yağardı.

johnny depp

Bugün resmen istanbulda bulunan eskinin en iyi aktörlerindendi, şimdi ise amber heard gibi para göz bir kadının eline düşmüş ve kendini bitirmiştir, kesinlikle eskisi kadar popüler değil ve ilgi görmüyor, çok fazla gereksiz ilişki yaşadı, oysaki ayrık dişli venessa paradisle ile iyi bir ilişkileri vardı ve çok yakışıyorlardı birbirlerine, neyse artık bu adam bile yaşlanmış be.

cem yılmaz ve engin günaydın doğu demirkolla bitti

Yok daha neler, doğu demirkol ne cem yılmazı bitirebilir, nede ata Demirer ve engin günaydın ikilisini bitirebilir evet doğuda onların seviyesine ulaşma gayreti ve potansiyeli var ama, şimdi daha çok erken bunları konuşmak için.

sözlükte yazdıklarımızı kim okuyor

Kimse okumuyor, uludağın en etkin dönemleri 2008 2013 arası idi gerçekten o zamanlar okunan bir yerdi burası, sonra bütün potansiyelini ekşi sözlüğe kaptırdı, ekşi sözlükte şuan siyaset bataklığına dönmek üzere hatta döndü bile, ekşi bile şuan okunamaz halde, yani anlayacağınız sözlükler siyasi sarmalın içine girdikçe, insanlarda o kadar sözlüklerden soğumaya başladılar, yoksa çok güçlü platformlardı bu sözlükler itü, ekşi, uludağ gibi sözlükler baştacıydı kendi dönemlerinde, ama bittiler artık, bu kadar politize olmaya gerek yoktu.

kiralık araba ile kaza yaparsak ne olur

Zararları Kiraladığın şirket öder, onların zaten bütün araçlarında kasko felan var, korkmayın ama gidip kazada yapmayın.

çaya yüzde 43 zam gelmesi

Ailemde tiryaki sayısı çok olduğu için etkileneceğim zamdır, yoksa işim olmaz çay ile hiç sevmem hatta denebilir.

şişman kızları sözlükte istemiyoruz

Doğru söze ne hacet, biraz zayıflamaları iyi olur aslında, daha güzel görünürler en azından, kilonun tüm kadınlara yakışmadığını düşünüyorum.

kadın kavgası ayırırken kavgaya dahil olmak

Adama acıdım resmen, iki hadsiz için tokat yemiş resmen.

doların artmasının nedeni

Yeni bir ekonomi modeli denenebilir, gerçekten bir düzelme bekliyorum, mehmet şimşek boş bir adam değildir, ileride faiz artırımına gidileceğini düşünüyorum.

yazarların maaşları

Şuan için işsizim, eski brüt maaşım ise mesai ile 14 16 bin tl arasına tekammül ediyordu.

hollanda

Dünya için olsada olur, olmasada olur devletidir, dünyanın hiçbir döneminde dünya siyasi tarihine etki etmemiş bir devlettir, bugün Türkiye şuanda bile Rusya Ukrayna savaşını sonlandırmak yada tahıl koridoru açmak gibi önemli misyonlar üstlenirken bu arkadaşlar ise dünyaya karanfil ve binbir çeşit süs bitkisi ihraç etmektedirler.

evlilikte 10 yaş farkı

Jenerasyon atlamışsınız resmen, evlilikte yaş farkı 3 aşağı 3 yukarı kadar olmalıdır, düşüncesindeyim.

almanya da 50 euro ya yapılan market alışverişi

Ya bırakın kardeşim artık şu euro alım gücü muhabbetini, Alman vergi mükellefleri teröre yıllardır para ödemiyorlar, bu ülkenin çocukları ise 30 yıldır şehit düşüp,bölgenin güvenliğini sağlamak için ülkenin yıllarca ciddi savunma bütçelerini terör yüzünden harcamak zorunda kalmakta, buna göre teröre aktarılan savunmaya yönelik para belkide milyarlarca dolardır, evet eleştirin ama bu ülkenin real gerçeklerinden 'de kopmayın,maalesef coğrafyamız zor bir konumda ve etrafımız ateş çemberi.

memur oldum laaaaaaannn

Bir başarı değildir memur olup, devlete sırtını dayamak, onun yerine katmadeğer üreten bir şirkette daha faydalı işlere imza atabilirdin.

lord marcus un sözlük kızlarından güzel olması

Adam kızların ilgisinden artık başedemeyip, bu uğurda saçlarını çürütmüş, ama harbi karizma bir beyefendi.

serenay sarıkaya güzel mi sorunsalı

Çok güzelde değildir, çirkin ise hiç değildir, ortalama güzellikte Türk kızı işte, gereksiz yere abartılıyor, bir diğeri ise hande erçeldir.

çay içmeden yaşayabilmek

Zaten zam geldi içmeyin bir zahmet artık şunu, çaydanlık ile gezen tiryakiler var ya.