bugün

entry'ler (44)

ekşi sözlük ün çökmesi

Yine, yeniden olan durumdur. Yaklaşık 45 dakikadır hesabıma ulaşmaya çalışıyorum ama nafile.

Akbank faciasından sonra normal karşılamak lazım.

oruç tutmadığı halde iftar yemeğine giden insan

Eski çalıştığım yerden tanıdığım Israilli bir müşterim vardı. Adam bizim bütün resmi ve dini bayramlarımızı ve özel günlerimizi takip ediyor ve elinden geldiğince Türkçe kutlamaya ya da güzel bir şeyler söylemeye çalışıyor. Onu da yapamazsa konuyla ilgili bir görsel bulup gönderiyor.

Hatta birkaç sene önce ziyareti ramazan ayına denk gelmişti. Tabi ki akşam yemeğine çıkaralım dedik. Ben sizinle birlikte top patlayinca yiyeceğim, Siz açken ben tok duramam dedi.

Yani oruç tutmak, iftar yemeğine katılmak için gerekli degil.

sözlük yazarlarının alarm kurdukları saat

Sahur için Önce 03:14 sonra iş için 08:39

4çocuğunu bırakıp komşunun sevgilisine kaçan sibel

Karısı kaçan abiyle Zehra da birlikte bir yuva kurşun, dört çocuğu da yanlarına alsın da kendisine kapak olsun dedirten kadındır.

ekşi sözlükten uludağ sözlüğe gelmek

Benimdir ama eksiyi de bırakmadım. iki sevgiliyi aynı anda idare ediyormus gibi hissettiren durumdur.

ekşi sözlük

Yıllardır yazarı olduğum sözlüktür. Ancak yukarıda bazı yazarların da belirttiği gibi pkk sempatizanı ve Türk düşmanı tiplerin yuvası haline geldi ve yazdıkları fazlasıyla mide bulandırıcı.

Ilaveten son zamanlarda çok kez siteye giriş sorunu yaşanıyor. Sözlük eski sözlük değil. Yazar kalitesi yerlerde. Düzelmesi gerekiyor.

sahurdayız uludağ sözlük

Alınan sıvı miktarına bağlı olarak yatıp sağa sola dönerken su tankeri gibi lakir lukur sesler çıkarıyorum.

Hayırlı sahurlar sözlük.

götünü yaladığım tek kadınsın

Iğrenç ötesi bir ifsadir. Twitter'da ya da instagram'da kendisine yürüyen erkekleri ifşa edenleri gördüm de çok özür dilerim gotunu yalayan adamı ifşa edeni ilk kez görüyorum.

Daha da öğrenci, got yalanir mi yaa.

yanlışlıkla kız kankanın poposunu avuçlamak

Kız kanka değil de bir gece kulübünde başıma gelen davranıştır.

Wc'ye giderken kadının birisi kalcalarimi avuçlamıştı. Utanıp arkamı dönmeden wc'ye girip bir süre çıkamamıştım.

bir kadın tarafından becerilmek

Her erkeğin başına gelen şeydir. Kadınlar erkeklerin yaşamlarının bir evresinde mutlaka ya kafasını ya da hayatını becerir.

burcu biricik in seksi fotoğrafları

Seksi olmayan fotograflardir. Bu kadın bir tek bana mı seksi gelmiyor sözlük ahalisi?

siklenmemek

Halk arasinda Kaale alınmamak olarak bilinen tabirin argosudur.

Insani üzecek, yaralayacak bir davranıştır.

covid19 testi acıtıyor mu sorunsalı

olumsuz yanıtlayacağım sorunsaldır.

herhangi bir semptom göstermedim ve şu ana kadar en ufak bir şikayetim olmadı ancak çalıştığım işyerinin covid19 testi uygulaması sebebiyle test oldum. acıma yok ama burunda felaket bir kaşıntı oluyor.
ancak test uygulanan bazı personelin gözlerinden yaş geldiği de gözlemlendi.

bir semtin fakir mi zengin mi olduğunu anlamak

asfalt düzgünse, konutların dışı bakımlıysa, kaldırımlar ve ağaçlar belli bir düzen içindeyse ve hatta ekstra bir sessizlik hakimse, arabaların ortalama bedelleri 2.000.000 TL ve üzerindeyse; o semtin zengin olma ihtimali yüksektir.

derme çatma evler, sokakta oynayan çocuklar, döküntü arabalar vs görüyorsanız muhtemelen fakir bir semttesinizdir.

ev araba yazlık limitsiz kredi kartı isteyen kız

Karşılığında kendisinin ne vereceğini merak ettiğim kızdır. Malum şey haric.

şey biraz utanıyorum da diyen kız

Kendisinden nude istenmiş kız olabilir. Üstüne gidilmemesi gereken ürkek ceylandir.

hayalindeki meslek vs yaptığın meslek

Hayalimdeki meslek pazarda patates satmak

Yaptigim meslegi söylemeyeyim.

izleyeni yerin dibine sokan tiktok videosu

Bugün de başkasının yerine utandık dedirten videodur.

Oksijen israfı...

kapanma süreci boyunca cinsel seks yapan erkek

Cinsel olmayan seks nasıl oluyor diye düşündüren baslıktır.

18 gün boyunca trafik olmayacak

Olmayacak durumdur. Fabrikalar açık olacak. Marketler açık olacak. Fabrikalara hammadde tedarik eden araçlar, fabrikadaki personele yemek getiren araçlar, personel servisleri olacak.

Marketlere mal tedarik eden araçlar devamlı olacak. Özel izni olan binlerce insan var. Araçlarıyla yine işe gidip gelecekler.

Ben de dahil olmak üzere trafikte olacağız.

Elbette gezmek ya da gönül eğlendirmek veya güzel vakit geçirmek için dışarı çıkanlar buna dahil olmayacak ama sonuçta yine de trafik olacaktır.