bugün

sevgilinizin ilginç tercihi.

sene 2007. hafif kilolu bir sevgilim olmuştu. (79 kilo). neden onu tercih ettin diye sormanızı duyuyor gibiyim. o da insandı. ve iyi anlaşıyorduk. kesinlikle fiziksel özelliklere değer vermiyorum. kendisi bir gün benle taksimde el ele,kol kola,öpüşe öpüşe gezelim mi diye teklif sundu. ben de yağız halimle tabiki diye cevap vermiştim. bunun sonucunda bir gün taksimde buluştuk...

gögğüs çatalını dimdirek gösteren bir t-shirt giymişti. sinirlenmiştim,çünkü kıskançtım.

-niye böyle göğüslerini gösteriyorsun?
+mini etek giyseydim daha mı iyiydi?
-yok haklısın,bu kiloyla mini giyme zaten.
+ay yerim aşkımısikişkom...

el ele sarılarak yol boyunca yürüdük,yürüdük,yürüdük. yolun sonlarına doğru tinerci bir kardeşimize rastladık.

-abi sigara versene.
+yok kullanmıyorum.
-o zaman şu ablanın göğüslerine dokunam mı?şişman ya çok iyi.
+olmaz kardeş olmaz,ben bile dokunamıyorum daha,bas git.

tek ıslıkla tüm tinerciler etrafımızda toplanmıştı. sevgilim ellerimi sıkarak "korkma aşkımısikişkom,kurtaracam şimdi bizi" diyerek bağırmıştı. nasıl olduğunu düşünüyordum. tinerciler ellerindeki kelebek bıçaklarla üstümüze gelirken,şişman sevgilim birden üstündeki t-shirti çıkarıp fırlattı. koca göğüsleri meydandaydı. tinerciler şok olmuştu. ben onlardan daha da şok olmuştum. tinerci kardeşlerimiz kusmaya başlamışlardı. birbirlerinin üzerlerine kusuyorlardı. benim de midem çok kötü olmuştu. tinercilerden önce ben kaçmaya başlamıştım. şişman sevgilim de "dur kısıtlı gel buraya " diyerek arkamdan koşuyordu. tüm taksimdekiler kusmaya başlamışlardı. rezil bir gündü.

allah'tan bacaklarını göstermemişti. sonu çok daha kötü olabilirdi...