bugün

Edirne'den kars'a, ne kadar Suriyeli varsa... Anladınız siz, biz de insansız ama ben vatandaşını öldüren, sağda solda 1 lira diye gezen adamlara bir de vatandaşlık mı vereceğiz. Yakındır tüm Türkiye ayaklanıp, elimiz de sopalar satırlar Suriyeli peşinde koşacağız.
suriyeliler içerisindeki türkmenler konusunda katıldığım önermedir.
turkiyede ayni olaylar olsa acaba suriyeliler bize bakar miydi? nah bakardi siktir olup gitsinler.
kesinlikle istiyoruz, hemde çok istiyoruz, mısırlı sidikliye ağlayan ampüllerde k..çına kına yaksın.
kabul gören beyan.
ülkeyi istila eden suriyelilere istinaden yazılmış bir yazıdır. lakin empati yapmak gerekiyor biraz. adamların elinde olsa ülkelerine dönmek istemez mi ? savaştan, esad rejiminden kaçarak ülkemize sığımışlar. sabırlı olmamız lazım. provakatörlere imkan vermememiz lazım bu süreçte.
savaştan kaçıp gelenleri misafir etmek, onları geri iade etmemek bir milletin namusudur. namussuzlar iade edilmelerini istiyor olabilirler, biz osmanlı torunuyuz böyle bir nammussuzluğa göz yumamayız. sanki koynunda yatırıyor sığınmacıları pezevenk de ''onları istemiyoruz.'' diye ağlıyor.
hayır zaten %70i idamlık. askere gelip kardeşini vurmadığı için idam mahkumu. %30 u da esedci. zaten onlar ekseri zengin. beyaz suriyeliler esedci oluyor bunu iyi tetkik ettim. onlar rahatları kaçmasın diye gelmiş. bunu ayıramayız. kim esedci kim idamlık bulamayız. bu adamları geri yollasan idam edecekler ya en basiti bu yani. insanlık mı bu? hükümet eğer bu insanları kapı dışarı ederse zemini hazırlamadan daha benden siksen oy alamaz.
Burada dilenip sürünüyorlar, işçi olarak sadece yemek parasına çalışıp Türk vatandaşı olan işçilerin işlerinden olmasına bile sebep oluyorlar. Hee illa kovalım demiyorum ama piç gibide saçma bir şekilde bırakmak ya da saçma haklar tanımak bizlere de haksızlık, Aksaraya harcanan paranın %10 ile bir çözüm üretilebilirdi bence ya da bu başlığı açan ve destekleyen arkadaşlardan evlerin de birer suriyeli sığınmacıya karşılıksız olarak baksınlar ne kadar istediklerini kanıtlamış olurlar her şeyi lafta edip osmanlıcılık oynamayı bırakın da adamlığınızı görelim.