bugün

Öğretmenler yatarak para kazanmaz günde yüzlerce öğrenciyle uğraşmak o kolay diğil.
Çalışmadan kazanılan para helal midir diye düşündürür. Evet.
Raporlu olmasına rağmen sınava eksik konuyla girmesin çocuklar diye hasta yatağından kan ter okula giden öğretmenler vardır. Evet yatıyorlar! Hı hı hı evet!
devamsızlık problemi olmasa okula uğramayacak, öğretmenleri ve çalışmalarını bu uğramalar dışında görmeyen dangoz yazar tespitidir. yersizdir ve kuyruk acısı kokar.

Edit: imla.
imamların yanında gece gündüz çalışıyor gibi geliyorlar bana.

imamların yatarak para kazandığı kadar yatmıyorlardır.
maaşı veren razı, maaşı alan razı. o yüzden size ne amk? git, oku, çalış, gir kpps'ye sen de atan bu kadar konuşacağına.
annem öğretmendi kadın öğrencisine bişey öğretmek icin kiçıni yirtardi sizin gibi sefil veletler bu konu hakkında böyle bi yorum yapamaz.
edit=hemen eksileyin cahil köpekler.
Öğretmen arkadaşlara sorunca "Hayır o iş öyle değiil" diye cevap verdikleridir. Bence hayattaki en güzel mesleklerden biridir. Çünkü çok rahattır. Öğretmenler başka iş yapmadıkları için bunun değerinin bilemememektedirler.
Eğer öğretmenler yatarak para kazanmış olsalardı,
Sen böyle atıp tutamazdın, cirit atamazdın uyanık...!!!

derler adama...!!!
oturarak ülkeyi yönetemeyenlere nispeten daha helal para kazandıklarına inandığım insanlardır.
Kesinlikle katılıyorum, sürekli teneffüs, sürekli tatil, yarım gün mesai, kar tatili, yağmur tatili, boş ders, salla gitsin, gelsin paralar, nerede o eski idealist öğretmenler.
Günümüz öğretmenleri, alt yapı yok, donanım yok, emek yok, yaz tatili, şubat tatili, kar tatili, yarım gün mesai, hak etmediklerini düşünüyorum.
Kendilerini madende çalışan emekçiden üstün görürler bir de. Evet.
atanamama sorunu, kafa patlatmak derken yatarak para kazanmak evet.

okulda ders anlatmak için bağırman sonra sesinin kısılması,
her gün tebeşir tozu yutmak,
her gün çay içmek...
Bunu inkar ederler sonra kabul edip bir de çemkirirler. Acayip yüzsüzler. Evet.
Öğretmen kişilerle sorunu olan adam beyanı.

Arap sana ne etti bu hocalar.
aranızda dinlemek öğrenmek isteyen arkadaşlarınız var yoksa oturur her ay maaşımı alırım ben sizi düşünüyorum.
Senin öğretmenin gerçekten yatarak para kazanmış.
hanginizin sınıfında yatak var lan? diye düşündürmüştür.
kutsal diye yutturulmaya çalışılan yatış mesleğidir. evet.
türk eğitim sisteminin ayıbıdır. 12 ayın 11 ayı tatil adamlara. evet.
gerçek olan hededir. bir de 3 bin lira alıyorlar anasını satayım. 3 bin lirayı aktif olarak canını ortaya koyan asker alıyor anca bu memlekette.
Beden eğitimi ve rehber öğretmenlerinin %99'u için geçerlidir.
Yine birilerinin gö(z)üne batmışız.

Not: yatış çok güzel bebeğim gelsene!
Utanç verici durumdur. Evet.