bugün

sevgili conlarım. bana gelen mesajı komple buraya yazacak değilim. ancak, bir yozlaşmayan burası kaldı derken, bu mesaj bende bir deprem etkisi yaratmıştır. mesajı göndereni gerekli mercilere şikayet ettim. söz konusu nick sahibi yazarın affınıza sığınarak söylüyorum orospu olduğunu ben nickini ilk görüşte anlamıştım. ancak nickin ipiyle kuyuya inilmez diyerek bu önyargımı bir kenara bıraktım. mesajın bir kısmı şöyle: "...gözlemlediğimiz kadarıyla, bu iş için uygun olduğunuza...karar verdik. kızlarımız ithaldir...tek gereken sizin gibi bir idarecidir..." ulan kaltak, siz beni ne sanıyorsunuz? ben teravihe gidip bir defa bile öf demeyen bir adamım. orucun ortasında amcık ya da meme ya da göt düşünmem ben. ölürken de amcık hoşafı değil şehadet şerbeti isterim. sizin türlü ahlaksız fantazileriniz düzene girecek diye ben bu fevkalade hasletlerimden vazgeçemem. oyumu zamanında kullanırım, karıma sofra hazırlarken yardım ederim ben. o yüzden bu adi fahişelik oyunlarını bırakın. şunu düşürelim de sikelim diyorsanız derhal bundan vazgeçin diyorum. çok açık ve net söylüyorum "sikerin!".