bugün

çirkin erkeğin yanındaki güzel kız yerine, güzel kızın yanındaki çirkin erkek hep dikkatimi çekmiştir nedense, hep şöyle düşünürüm, demekki bu adamda güzel kızı kendine çeken birşey var, o gizemli çekim gücü beni hep etkilemiştir. Yakışıklı erkeğin yanındaki çirkin kız da; yakışıklı erkekten daha gizemli gelmiştir bana, hep şöyle düşünürüm, demekki bu çirkin kızda yakışıklı erkeği kendine çeken birşey var, o gizemli çekim gücü beni hep etkilemiştir.Sonuç olarak yanımda duracak (bekliyorum) çirkin erkek, benim gibi düşünen birilerinin hep gizemiyle merak içinde bırakacaktır. Beni güzel bulmayanlar da, yanımdaki yakışıklı erkeğe( onu da bekliyorum) bakacaklar ama bu sefer de benim gizemim dikkat çekecek, her halükarda şanslıyım. Ya benim gibi olursa, bana benzerse, hayır hayır, öyle olmayacak, kendime benzeyenlerden hiç etkilenmedim.
yine geldik fiziksel ayrım yapılan bir başlığa adamın içi emin ol senden bin kat güzel kız bu durumda haksız mı peki?.
Para kopegidir.
Önemli olan iç güzellik.
Normal karşıladığım bir durumdur. Kız çirkin ördek yavrusundan haz alıyorsa bizene bizene.
Peki ya yakışıklı erkeğin yanında ki çirkin kız? Ben artık o makama yükselmek istiyorum, o çirkin kız ben olmalıyım.
güncel Önemli Başlıklar