bugün

düşümcelidir sağolsun .üniversite bir arkadaşım vardı böyle 5 sene boyunca elimize yazdığımız sınav tüyolarını silmek için az kullanmadık . bir ara öyle alışmıştık ki ıslak mendil istedik yok deyin bayaa fırça atmıştım fevri olarak . pişmanın özür diliyorum senden.
temiz ve akıllı kızdır. Taşınmamasından daha normaldir.
bazı eziklere kapak olan kızdır.
her duruma hazır bir şekilde bekleyen kız tipi. haklı aslında ne zaman ne olacağını bilemez, aniden bir sevişmeye başlayabilir , temizlik ihtiyacı duyabilir.
Tam evlenilecek kızdır. Acil durumların kurtarıcısıdır. Evet.
Pimpirikli kızdır, taşımayan ondan daha iyidir.
evlenilesi kızdır. her duruma karşı hazırlıklıdır. evet.
titiz kızdır. yemekten sonra ellerini ıslak mendille silmek ister. hatta gittiği bir kafede masayı kendi silmek isteyebilir.
tam aranan kandır. evet.
normaldir ,taşıması gerekir.
Taşıyorum çokta lazım oluyor cafeler de cimri gibi bir tane koyuyorlar en fazla napiyim üstüme mi süreyim.
Goz kalemi denilen meret aktigi icin her kizin cantasinda normal olarak bulunan pakettir. Abartmaya gerek yok.
Dışarda yemek yersin elini yıkayacak yer yoktur lazım olur. Masan kirlidir garsonu yormak istemezsin lazım olur. Benim gibi sakar bir insansındır bir şey dökersin üstüne lazım olur. Yani kısacası hijyen önemli gençler.
Temiz insandır, her ihtimale karşı önlemini almıştır.
Çantadaki ıslak mendili bile hallenmek için sebep olarak gormus sözlük erkeklerini fark etmemizi sağlayan durum.

Islak mendil... el silmek için, makyaj temizlemek için, ayakkabı silmek için kullanılan ıslak mendil.

Adamlardaki fesatligin boyutu şeytan olduğu iddia edilen biz kadınlara bile diz cokturdu! Pes!