bugün

fenerbahçe' lilerin diline dolamaya başladığı hakem.

çünkü onlara göre mağlubiyetin nedeni bu hakem.

ama nedense berbat oyundan hiçbir fenerbahçe' li bahsetmiyor. işin kolayına kaçmak bu olsa gerek.
spermden dünyaya gelmiştir. o kadar.
vermediği penaltı ve kırmızı kart pozisyonunu izleyip hala hakemliğe devam ederse helal olsunluk hakemdir.
5. hakemi ile gerekeni yapmıştır.
maça damga vuran değil balyoz vuran tek hakemdir.
bu kadar bariz iki 'hata' yapıp önümüzde hafta maç alabilirse ne mutlu onadır.
Özel yetkili hakemdir. Ersun yanal'ın kendisine dediği gibi; "sana tek bir şey söyleyecem, yazıklar olsun."
Meireles isimli futbolcu denilemeyecek herifin rakibini sakatlama amacli bariz kirmizi gerektiren hareketine kirmizi kart gosterememistir gun itibariyle.

Diger kirmizi kart konusunda hakli, sonuna kadar haklidir. Sen git hakeme gogus at ellerim arkada bagli de sonra, yok artik egemen.
savunduğu hakem.
2009 süper kupa maÇında Beşiktaş'ım fb ile kedinin fare ile oynadığı gibi oynarken uyduruk bir penaltı ile o takımı havaya sokan hakemdir . HiÇ sevmem kendisini etme bulma dünyası . 1. Yarı 11 puan önde olan takımımın elinden alınmış olan şampiyonluğu hatırlayan Aziz ağlamaya başladı bile . ( o zaman neler olduğunu biliyordur ).
Yeteneksiz kişidir.
Tff kartlı türk hakem.
galatasaray taraftarı olarak olmaması gereken şeyleri yaptığını düşündüğüm hakem.

gerçi beni pek ilgilendirmez keyfime bakarım ama hak yemeğe de gerek yoktu vesselam.
manisa'nın saruhanlı ilçesinde beden eğitimi öğretmenliği yapan futbol hakemidir. eski öğrencilerinden duyduğuma göre kendisi fenerbahçelidir.

öyle galatasaray formalı fotoğraf paylaşmakla olmuyor, kaynağa inmek lazım. bilin istedim.
yaptığı hatalarla bjk'yi şampiyonluk potasına sokmuştur. 2 maç daha fb maçı yönetirse lig tamamen kızışır.
raul meireless'in buz gibi kırmızı kartını es geçmiştir bugün.
görsel
hayırsız evlat olduğu düşünülen hakem. annesine bu zulm neden? hakkınla yapsan işini insanlar iyi ansa seni olmaz mı? olmaz. neden? burası türkiye.
fenerlilerin bir penaltı vermedi diye linç etmeye çalıştıkları hakem.

amk hakem eskişehir maçında bizim de penaltımızı vermedi. biz ne yaptık 3 taneyi yapıştırdık.

sen topunu oyna yeter ki hakem palavra, bahane. top oynamaya dermanın kalmamışsa ağlarsın hakem de hakem diye.
görsel

fotoğrafı ben hazırlamadı alttaki yazı ve fenev yazması falan benim dışımda yani, onlar için kusura bakmayın.
maç sırasında kahvelerde, cafelerde, ekran başında milyonlarca kişi tarafından orospu çocuğu diye küfür edilen eyyamcı tetikçi hakemcik.
kendisinin finali yaptığı gerçek olması muhtemel senaryo:

hafta içi digitürk yöneticileri federasyondan bazı yetkilileri arayıp

- salihcim işler oldukça kesat en kötü 3 temmuz döneminde bile bundan iyi decoder satıyorduk

bundan daha iyi reklam alıyorduk ödemelerde sıkıntı olacak siz bi el atın şu işe lige can gelsin

+ tamam başkan yaparız bir şeyler

sonra yunus yıldırım aranız.

+ yunuscum bu hafta sivas ı ezdirmeyelim sana güvenimiz tam.

* oldu başkan yaparız bir şeyler.

10. dakikada gözünün gördüğü net penaltıyı çalmıyorsan kusura bakma arkadaş ben yukardaki senaryoya inanırım.
neden vermediği kırmızı kartın konuşulmadığını anlamadığım hakem. Mereless e nasıl kırmızı kart göstermez anlamıyorum. Adam futbolcunun hayatına kasti bir hareket yapmıştır ve bunun kırmızı ile cezalandırılması gerekirken sarı ile cezalandırmıştır. Hakemliğinden şüphe duyuyorum. Bırakın egemen konusunu filan hep işin boş havasındayız. Mereless adama tabanla girdi tabanla sen nasıl kırmızı veremezsin. neden veremedin?
dünkü maçta penaltı pozisyonunu atlamış olan hakem . ( nasıl atladı onu fb -gs lilerde iyi bilirler ) diğer pozisyonlar : egemen faul ve sarı kart doğru ( egemen efendi topa dokunamadığın zaman totonu öyle çıkarıp adamın pozisyonunu bozarsan faul tabi . Tehlikeli olduğu için sarı kart doğru . sonra gidip hakeme böyle diklenirsen kırmızı alırsın . direkt kırmızı hem de ) caner in bir faulu var kırmızı versen kimse bir şey demez . bir de meireles var . Eyyamcı olduğunu bildiğimiz hakem bu kararı verir artık . ( devre arası adil maç isteyen başkanın dediğini yerine getirir . )

nasıl insanlar olduk anlamadım ki . Elazığ üzerimize oyunlar oynanıyor ligden çekiliriz diyor . Geçen haftanın kırmızı kartı net . neden ligden çekiliyorsun . O futbolcuna cezayı kes .
bir de çıkmış futbolcular o stres altında hata yapabilirler diye . O kadar para alırken profesyonel olan adamlar o durumda da profesyonel olacak .
akşam akşam, geçen ramazan ki oruçların sevabını iade etmeme neden olmuş hakem bozuntusudur. ohaa lan gözünün önündeki elle oynamayı görmüyorsan ne diye hakem oldun?

resmen tetikçi hakemdir. kınıyorum kendisini çok ayıp ediyor amk.