bugün

artık görmekten sıkıldığım tesettürlü modelidir. tesettürü Allah'ın emri olarak değil de kendince güzelliğine güzellik katmak amacıyla kullanandır. cidden siz kullanmasanız da olur.
2 3 senedir yazın bodrum'da bir otelde yapıyorum tatilimi. çok memnunum çalışmalarından müşteri ilişkilerinden falan. geçtiğimiz gün bebekli bir anneyle karşılaştık denizde neyse çok tatlı filan oğlunu yüzdürmeye çalışıyor. eleştirdiğimden değil, kız kızıl saçlı, bir yanını kazıtmış, kolunda faça izleri olan, bikini giyen bir genç kadın. biz böyle sohbet ettik eşi de geldi filan sonra akşam baktım eklemiş instagramdan beni. tanıyamadım nedir ne değildir bir baktım ki kız aslında kapalı. dayanamadım sordum ertesi gün şaşırdım dedim sen kapalı mısın yanlış anlama, evet dedi yazlık yer ya burası rahat açıldım o yüzden. şimdi bu doğru mu? Allah sana o emri kışlık yerde kullan diye mi verdi? ben de kapalı değilim ama bu kadarı da fazla. insanların dini kafasına göre yorumlaması canı isterse herhangi bir şeyi uygun görmesi olur şey değil. çürük zihniyetler