bugün

sürekli yazarların içinde bir yerde saklı olan, ortaya çıkmak için yerini ve zamanını bekleyen
ve ne gariptir ki sahip yazar tarafından gurur duyulan kalıcı öküzlüktür. eminim ki herkeste bir adet vardır bu sakıncalı karakteristikden, içten içe gurur duyarsın ama kimselere belli etmezsin. toplum bu çünkü ağzı torba değil ki büzesin.

mesela ilk dövmemi yaptırmadan önce dövmenin yapılacağı yer olan sağ kolum dirsekten bileğe kadar kıllarından arındırılmıştı,
dövme yapıldı da estetik dengesizlik gıcığıma gidiyordu. sırf kuru kuruya tüylerimi aldırdım dememek için sağ kol, sol kol ve göğsüme dövme yaptırdım lan.

ama dövmeler çok güzel oldu, gurur duyuyorum anasını.
arkadaşlarımla otururken bana tip tip bakan bir kadına, " bir problem mi var bağyan ? ! " diyerek bağırmak.
karim ikizlere hamile. gecenin ucunde uyandirdi vakit geldi diye. ben aksamdan yarim sise viski icmisim maymun gibiyim. verdim eline araba anahtarini,o haliyle arabayi kullandi. aglaya sizlaya hastahaneye vardik. akabinde bos bir yatak bulup uyuduydum.
Hatırlayınca gülümseten ve inceden göğüs kabartan davranışlarıdır.

Bu zamana kadar hep siklenmeyen oldum gün geldi birisi bana yaptı.Dedim gün bugündür siklemedim onu sonrada çırpınışını izledim.Aradan zaman geçti düzelmiş gibi yaptım kısa süre sonra ben artık konuşmak istemiyorum deyip gittim.