bugün

bu öyle bir dallamadır ki.. bu öyle bir ipne(!)liktir ki.. hayallerin içine eden otellerdeki tatil köyündeki bildiğimiz animatördür lan işte.

kuzenle alanyadayız. 2 sınıf bir tatil köyü. bu ne demek? bizler fakir piçleriz..

kafanı sikeyim. bu ne demek biliyonnu? rus demek olm..

heh klasik '' rus - abi alanyadayız geçende - bi sikmişim bi sikmişim '' üçlemesini tamamlamış görünsem de durum öyle değil lan kulak ver şu denizin soğuk sularından gelemiyesiceye.

kuzen ilen ben karadenizin böğründen kopup gelmesek te aslımız o taraftandır. gayet iyi niyetli çocuklarız (imaj tamam mı abi? -tamam.)

olayın aslı şöyle. bu bahsettiğim ortamda bir tane yüzüne bakmaya kıyılamayan dişi mevcut. adı da anuita. anam diyim ben sana..

güzel deyince aklımda beliren silüet olmuş-tu kendisi..

kuzen bakınca bile '' şş olm yengen lan! '' yapıyorum artık.

ta ki o güne kadar.. (sikecem ama lan herif hala konuya giriş yapıyo)

bir tatil köyü düşün ki full dolu. tek türk biziz. yemekleri çok sikik animasyonu bile rusça. he onu diyeyim de övmüş olmayayım. bi tek bu animatör tayfasından bi adam türk. çok ta kafa.. kanka olduk tabi hemen.

- hakan lan naber! (animatör : (çık çık çık çık -daktilo sesi elemanı tanıtıyoz- adı hakan)

+ ooo kardeşim nasılsın nasıl gidiyo?

- iyi iyi.. kanka ya bişey danışacam da.. şu anuita.. (göz kırpmalar mesaj vermeler hadi be hacım * bakışı)

+ hee onun işini gördüm dün gece ya. (bi yandan da sigarasını içer puşt düzenli sikişgen)

/ (dallama kuzen) ee.. nasıldı nerde şeettin..

+ yok be olm.. plajda işte.. eti çok yumuşaktı ama. (antrikot mu lan o!)

işte böyledir yaz aşkını siken piç animatör.

hakan olm seni bulacam lan!
(bkz: aşkım çorapların da ıslandı mı)