bugün

bu karikatürü görsel görünce aklıma gelen şeyleri paylaşmak istiyorum.

selam ben iremga*
N.Ç* davasında verdiği kararla toplumun tepkisini çeken Yargıtay 14. Ceza Dairesi’nden şimdi de “cinsel ilişkilere” ilişkin tartışma yaratacak bir karar geldi. Daire anal ve oral seksin “tecavüz, sadist-mazoşist gibi şiddet kullanarak, hayvanlarla, ölmüş insan bedeni üzerinde” kurulan ilişkilerle aynı kategoride değerlendirilmesine karar verdi. Daire, anal ve oral seksin “doğal olmayan yoldan yapılan cinsel davranışlar” olduğunu savunarak bu tür görüntülerin yer aldığı CD’leri satan sanık hakkında “müstehcen görüntü içeren yayın satmak” suçundan verilen cezayı az buldu ve cezanın görüntülerin içeriği nedeniyle ağırlaştırılmasını istedi.

Karara göre, anal ve oral seks görüntülerini içeren CD bulunduran hatta internetten bu tür görüntüleri içeren videoları indirenlere 1- 4 yıl arası hapis cezası verilebilecek.

yukarıyı okuduysanız eğer bende diyorum ki, "yuuuh" seslerini duyar gibiyim.

edit: anal'a tamamen karşı olan biri olarak bunları saçma buluyorum. kocası tarafından zorla bu ilişkilere maruz kalan kadınlar ne olacak derseniz, nasıl ispatlanacak ki, su dolu kovaya mı oturtacaklar??