bugün

'Windows Live Photo Gallery kırmızı gözü düzeltmek veya pozlandırmayı ve düşük ışık durumlarını telafi etmek gibi çok sayıda kullanımı kolay araçla yapılabilir. Windows Live Photo Gallery size fotoğraflarınız üzerinde daha yaratıcı bir denetim sunar. Windows Live Photo Gallery'ni ücretsiz olarak Windows Live Photo Gallery web sitesinden yükleyebilirsiniz.

Windows Live Photo Gallery'nin en iyi özelliği 'dijital negatif' sistemi kullanmasıdır. Bu, fotoğraflarınızda yaptığınız değişiklikleri adım adım geri alabileceğiniz anlamına gelir. Siz istemedikçe değişikliklerinizin hiçbiri kalıcı olmayacak şekilde orijinal fotoğraflarınız değişmeden kalır.

Aşağıda, Windows Live Photo Gallery içindeki her bir düzenleme özelliğinin ne yaptığına ve her birini nasıl kullanacağınıza dair kısa açıklamalar var. Unutmayın, Fotoğraf Galerisi'ni bu kadar eğlenceli yapan tarafı, denemenin ve fotoğraflarınızla yaratıcı olmanın kolaylığıdır. Denemeleriniz işe yaramazsa, değişiklikleri her zaman geri alabilir ve başka birşey deneyebilirsiniz.'
*
(http://windows.microsoft....indows-Live-Photo-Gallery)