bugün

ne saçma başlık. ama anlatmak istediklerimi bir başlığa daha iyi sığdıramazdım sanırım. selam ben çok düşünen adam, hatırladınız mı ? tüm bu düşünceler körkütük sarhoş olup tamamen yabancı bi' yerde uyanmamla başladı. oraya nasıl geldiğimi dahi hatırlamıyodum inan. kendime gelip yavaş yavaş her şeyi hatırladıktan sonra asıl düşünceler başladı. bi' gün uyansam ve aslında yaşadığım belli bir süre aslında rüya olsa düşüncesi. leyla ile mecnun kafası biraz. ama daha çok sistem geri yükleme gibi. genel olarak hastalıklı düşünce yapısına sahip bi' insanım ben. o yüzden bu düşüncem uyku ve rüya çerçevesinde kalmadı, ilerledi. tek başıma kaldığım odamdan sigara içmek için balkona çıktığımda bile geri döndüğümde yıllar önceki insanın o odada beni bekliyo olduğunu hayal etmeye başladım. çok sevdiğim birisi. aslında hiç ayrılmamışız vesaire. geri dönüp de burda olmadığını görmenin verdiği düşünceler yazdırıyor tabi bunları. bi' de şöyle bakalım olaya, aslında bir soru bu. şöyle bir şansınız var; size yaşadığınız pişmanlıklara neden olan, hatalarınız, yanlış seçimleriniz vesaire şeyleri düzeltmek için belli bi' tarihe geri dönme şansı sunuldu.(varsayalım) ama geri döndüğünüz tarihten yaşamaya devam edeceksiniz. hatayı düzelteyim, geri döneyim gibi bi' şansınız yok.
ve asıl soruya geliyoruz. hayatınızın bir kısmına damga vurmuş, belli bir süre birlikte mutlu olduğunuz bir kadın var. ama sonuç hüsran, bi' sebepten bırakıp gitmiş sizi. bu ilişkiden size arta kalansa hüsran ve üzüntü olmuş. size bu olağan üstü şans tanındığında, geri dönüp ilişkinizi yaşar ve tekrar terk edilmemek için elinizden geleni mi yaparsınız ? yoksa çok daha öncesine gidip o kadınla tanışmayıp, hiçbir şey yaşamayıp, o kadını tamamen hayatınızdan siler misiniz ? sanırım hayatımın cevaplanamayacak sorularından birisi bu olacak.
gerçek olmasını çok fazla istediğim olay.