bugün

çok zor da olsa bazen mümkündür.
bilgi edinmek için mantıklı olanı yapmıştır.lakin bugün itibariyle dost sohbetinde mevcut konuyu sözlükten bularak bilgi verdim.gayet mantıklı bir durum bundan utanmanın nedenini anlamadım.
mantıklıdır. en az 876 seks pozisyonu, 7672 tane de fantezi öğrendim. he bir de bunları deneyecek kız da verirseler güzel olacak.
Sözlük genelinde büyük bir troll kitlesinin sürekli olarak cinsel organ muhabbeti, kadınların haysiyeti, namusu gibi muhabbetleri yetmedi kendi cinsel organlarının boyları uzunlukları sıkıştıkları durumları gibi saçma sapan ve son derece salakça hatta daha da ileri gidiyorum salaklıktan öte şerefsizce yaptıkları paylaşımlar yüzünden sözlükten bilgi edinmek mümkün değil. Zaten buraya çoğu insan da artık bilgi paylaşayım bilgi alayım diye girmiyor girenler de bilmiyor ki böyle bir şeyin çok zor olduğu. Sol frame de son başlıklara bakınız gece bu başlıklar daha da azıtıyor bilgi bankası olmaktan çok adult site muhabbetine dönmüş iken nasıl bilgi alabilirsiniz ki sözlükten. insan yakınlarından birisinin girmesi dahilinde elbette utanır. Lanet olsun ki bu trollere karşı etkili bir savunma sistemi geliştiremiyorlar. Belki de varlıkları işlerine geliyordur bilemiyorum.
ancak tecrübeli kişilerin başarabileceği imkansıza yakın olan kutsal eylem. sol frame'i hiç düşünmeyin, bakmayın bile sol frame yok belki o zaman bir şansınız olabilir.
güncel Önemli Başlıklar