bugün

Geninde vardır efendim. Kürt erkekleri gibi olmayı hayal ederler ama yine beceremezler.
bunu yapamayan bunu da yapamadı.

görsel
iltifat edilecek kadın olmamasından dolayı olabilir.hepsi çemkiriyor.
erkek on düşünür bir şey yapar kadın bin şey düşünür bir şey yapar düşüncesini kabul edersek erkeklerin ne söylesem diye işin içinden çıkamadığı için ortaya çıkan durumdur*
http://galeri2.uludagsozl...%C4%B1m-dertte_279321.jpg
giderin var.

dünyanın en iyi iltifatı.
türk kızlarının samimi laflar yerine süslü yapay cümleleri sevmesinden kaynaklanan durumdur.yoksa bizde biliriz

" o gözlerinin içinde bir derya deniz var boğulasım geliyor maviliğinde.boğulayım da mezarım olsun istiyorum o gözler kimseye bir daha bana baktığın gibi canlı bakamasın istiyorum ve ben bunun için kendimi feda ediyorum..." demeyi...
siz türk değil misiniz ?
becerememek değildir aslında, küçüklükten itibaren maço yaşam tarzı ilgi gördüğünden, onlarda bu yaşam tarzını benimserler. özel günleri unutmalar falan işlerine gelir. en büyük etken ise, kadınların tek iltifatla yetinemeyip her zaman istemeleridir. sonuçta biz de insanız, iş yerinde, evde, okulda, sokakta sorunlar yaşarken "canım çok güzelsin, hayatım sensiz ben ölürüm" vs. vs. gibi cümlelerle vakit kaybedemiyoruz. yoksa iltifat etmeyi bilmediğimizden ya da beceremediğimizden değil.