bugün

şu fani dünyada benim fenomenliğimi ezip geçen, tabiri caizse siken, bir dizidir efenim lost. hakikaten de yavaş yavaş, hatta ne yavaşı direk o oldu zaten, fenomen olmaya başlamıştır. bence görsel dünyanın yeni fenomenidir, lost. ha tabi lost, tv dünyasının ve görsel magazinin fenomenidir. gerçek dünyada benim üstüme fenomen tanımam; varsa kendine güvenen çıksın er meydanına! fenomenlik öyle hadi deyilince alınan bir unvan değildir, unutmayalım bunu. ben bu yaşıma kadar çevremdeki kemik kitleme bir şeyler kanıtlamışım ki bu adamlar bana ''fenomensin be olm'' diyorlar. onların yalancısıyım valla aga.

lost'ta aynı durumda, 6. sezonu oynanıyor şu anda ve ilk 3 sezonda fenomen dalgası kullanılmadı açık açık. yaklaşık 5 sene sonra böyle bir yakıştırmada bulunabiliyoruz anca. anlayın yani fenomen olmak öyle kestirme yollardan geçerek olunmuyor...
bir günde 12 bölüm izlemişliğim vardır. karpuz yata yata büyürmüş, benim götte lost yüzünden kocaman oldu. başından kalkamazdım. ee bu dizi fenomen olmasında kim olsun.
güncel Önemli Başlıklar