bugün

hele de yeni kardeşi olmuşsa tüm hıncını tuvalet duvarlarından çıkaran çocuktur.aranızda onu görmesenizde tuvaletten dogru bir bağ oluşmuştur.
tuvaletteki durumuna göre şarkıyı ve tempoyu değiştiren çocuktur.
bunun bir de flüt çalan versiyonu vardır ki akıllara ve kulaklara zarardır.
bir gülümseme sebebidir.
(bkz: tuvalet kağıdına istek yazıp boşluktan yollamak)

(bkz: apartman boşluğu)
en güncel top 10 listesini bir tuvalet eyleminde sıralayabilme yetisine sahip çocuktur.portpori şeklinde şarkıları söyler üzerine o şarkıların ağızlara dolanmasına sebep olur.
(bkz: tuvalette dinlenebilecek şarkılar)
banyoda şarkı söyleyen tipin iki alt versiyonudur.
abimdir kendisi. yıllar önce sesini duyan komşunun kardeşinin "abla kız, çağır da burda söylesin." dediği kişi..
(bkz: tuvalette bile rahat yok mu lan)
yer yer detone olacak çocuktur.*
şayet sıkışmışsa o kişi şarkının şiddeti daha gürültülü olabiliyor.
benim o. şimdiki müzisyen kişiliğimi o zamanlar sıçarkenki çelik ve burak kut şarkılarına borçluyum.

bi de düş sokağı'ndan söylerdim. sıçarken bile duygusal olabiliyorum evet.
işte o benim *
5 metrelik jak bulup tuvalette solo atan da vardır. hatta pozisyonu avantaja çevirip brutal atanlar* da azımsanmayacak kadar fazladır. *
tuvalette komşusuna osuruk sesi yada osuruğun sesini kamufle etmek için açtığı musluktan akan suyun şırıltısı yerine, artık pop mu olur, caz mı olur yoksa hicaz mı olur allah ne verdiyse dinleten düşünceli çocuk.
tuvaletin verdiği akustikle birlikte sesinin güzel çıktığını sanarken senin aşağı tuvalette bu senfoniyi çişinin tazyiğini klozete salarak bastırmaya çalışmandır.
bir alt kattakiyle düet yapmaya kalmazsa katlanılabilir komşu çocuğudur.
tuvalatte bittiiii diye bağıran komşu çocuktan sosyokültürel açıdan bir üst seviyede bulunan çocutur.
bazen kısa sürelide olsa yaşanacak aşklara da gebe olabiliyor bu çocuk.

tabii çocuk dediysek başlığa hitaben çocuk dedik yoksa bildiğin eşşek kadar kızdı. sıçma işini uzatanlardanımdır, gazete okurum, dergi okurum, sigara içerim uzun sürer vesselam. nadiren türkü tutturduğumda olur ama ses gideceğini düşünerek kısık seste mırıldanırım. kader midir alın yazısı mı bilemiyorum alt komşunun kızıyla hep aynı vakitlerde tuvalete girerdik. ha bunu nerden anlıyordun derseniz, kız bağırarak şebnem ferah şarkıları söylerdi ki işte o zaman anlardım onun da sıçtığını. güzel kızdı, hoş kızdı ama merhabalaşmadan öteye geçen bir sohbetimiz de yoktu. kendisini kapı önünde gördüğüm bir gün hem biraz takılmak için hem de samimiyeti ilerletmek için kendisine ''sesin çok güzel iyi şarkı söylüyorsun'' dedim. tabii aval aval baktıktan sonra nerden biliyorsun sorusunu sordu ve '' tuvalette sürekli pişti oluyoruz ordan biliyorum'' cevabını yapıştırdım. kızcağız utanmayla birlikte dakikalarca güldü. samimiyetimiz arttı, tanıştık ettik 2 hafta sonra çıkmaya başladık.

işin sonunun cinselliğe gideceğini sanıyorsan yanılıyorsun. bir bok olmadı lan kız mal çıktı.

sesine sıçayım!
düet yapılabilcek elemandır.'tabi müzik zevklerinin aynı lazım.
(bkz: tuvalete kulağını sokan meraklı komşu çocuk)
allahtan kulağına sıçmamışlar *
"bana bir kez gülmez misin komşu kızı? hiç karşılık vermez misin komşu kızı?" isimli şarkıyı hemde s.çarken söylüyorsa alnından öpülesi çocuktur.
rammstein dan pussy yi söylüyorsa ne yaptğını tahmin edebiliriz. ayrıca sevgilisine veryansın ediyordur.

you got a pussy, i've a dick, ahh so what's the problem? let's do it quick!
güncel Önemli Başlıklar