bugün

türk milletinin hakkıdır. başta almanya. ayrıca her millete nasip olmaz.

görsel
doğru olanı yapmaktır.
bunu diyenler ya hiç avrupaya gitmemiş yada almancılar gibi ülkenin en berbat işlerini görenlerdir. erdoğanı putin ile karıştırmayın.
ben asya'ya da döner tekme attık diye duymuştum.

çocuk musunuz olum siz?
Naptığını anlamamak. edirneden öteye bir hiçiz.
avrupaninda yakinda bize ambargo koyması demektir. ne de olsa sattı devleti paşalar gibi. ben en cok sizi merak ediyorum tayyar yalayıcıları, gelecekte yaşayacak bir vataniniz kalmayinca ne yapacaksiniz?
bunun gibilere bi koyacaksın bi daha ülkeye giremesinler. avrupaya tayyiple posta koymuşmuşmuşuz.
o kadar uluslarası açıklamaya, özgürlüklerin kısıtlanmasıyla ilgili bir dünya kınamaya, adamların açık açık istemiyoruz, s.klemiyoruz demesine rağmen neymiş; posta koymaya gidiyormuş. ulan seni kendi seçmeninden başka sallayan dünyada 1 tane insan yok neyin postası bu dedirtendir.
yandaş kanalları izleyerek banyoya gidip masturbasyon yapan ergenin hosuna gidecek bir kavramdır... Oysa posta koyma merakının bir derinine inelim ilk önce..

Nedir bu eziklik yavrum ? Ne yaptılar da sen böyle oldun?

Ayrıca posta falan konulduğu yok ortada...
posta koymak deyimine bir yeni anlam yükleyen söylemdir. posta koymak, köln sokaklarında at boku muamelesi görmektir.
merkel deyince ak kılların yuhalamalarını götü yemeyip susturup pusturan tayyibi postacı yapanların beyanatı. yani ben orda posta felan göremedim. ha siz posta koymayı bir kişinin arkasından avrat gibi laf söylemek olarak biliyorsanız mahalle karısından farkınız yok bunu bilin.

ayrıca illa posta koyacam diyorsan yap bi bmw, mercedes'ten üstün bir araba en azından posta koyduktan sonra alırım arabanı diyemesinler*.
Halife Tayyip erdoğan sayesindedir.
Çok yaşa ey milletimizin sultanı yüce önder!
tayyip erdoğan'a oy verenlerin eziklik kompleksi içinde olduğunun ispatı.
türkiye nin posta koyabileceği ülke sayısı on parmağı geçmez. arkadaş ayyaş atarı gibi bu atar. neyine güveniyorsun? sanayi desen yok, tarım desen tırt. kahve muhabbetinin uluslararası olan versiyonunu posta koymak yorumlayan tayyipçilerin gururu yaşanıyor.
görsel
Almanya adama gelme dedi açık açık, geldiğinde orada TÜrkler tarafından da protesto edildi hala posta koymaktan bahsediliyor. Ayrıca posta koymak diplomatik açıdan da güzel birşey değildir.
gereksiz ergen atarlanmasından farkı yoktur, kimse takmamaktadır. ama zaten amaç avrupalıya ders vermek degil anadoludaki mehmet amcaya "helal olsun ne delikanlı başbakan" dedirtip oyları garantiye almaktır.
çünkü avrupa insani zaten bu atarlanmalara anlam veremez,anlayamaz. elbette tüm dünyaya karşı dik durmak gerekir fakat dik durmakla diklenmek çok farklıdır.
bu milletin en son osmanlı da gördüğü ve uzun zamandır hasretini çektiği durumdur. inşallah o eski ihtişamlı günlerimize geri döneceğiz.
Allah bu günleri de göstermiştir.

"Adamların arabası" olayı ne kadar ironik.

Sn erdogan değil mi "yerli araba üretecek babayiğit arıyorum, her türlü destek verilecek" diyen?

Sn erdogan bunu söylerken, cevap olarak ümit hanım çıkıyor, "sen önce uludere'nin hesabını ver" diyor.
Yahu bunun hesabını sormak sana mı kaldı? Bdp'li vekiller orada ne ise yarıyor? Senin görevin en azından bu isteği dile getirmektir. Şayet öyle bir imkana sahip değilse ülke, "sn başbakanım şu an bunun altından kalkacak durumda değiliz" dersin.

Sn kılıçdaroğlu çıkıyor, "Ülke bu imkanlara sahip değil" diyor. Bunu söylemek ehil kişilerin görevidir. Toplantılarda değerlendirilir.

Kemal bey bunu söylemek sizin vazifeniz değil.

Işte böyle bir kafa olduğu için, bu tür girilerle, sn başbakana "muhalefet" olduğunu düşünen yazar kardeşlerimiz de, düşünsünler bunları.
Bugün okulda çocuğa koydüğumuz postanın biraz daha ağırlaşmış ve değişik versiyonudur. Her daim koyan taraf olmak daha iyidir.
polat alemdar özentisi liseli ergen beyanatıdır.
ego tatminine ihtiyacı vardır.
gurur duyduğumuz bir durumdur. hamdolsun dünya liderimiz milletin adamı sayın cumhurbaşkanımız sayesinde osmanlı zamanlarındaki güçlü dönemlerimize döndük israil döllerine ve bütün avrupaya haddini bildiriyor sayın cumhurbaşkanımız. allah onu başımızdan eksik etmesin.
hangi filmde geçiyor bu ben bilemedim şimdi.