bugün

anayasa yapmaya bu herifi alırsanız böyle olur. ciddiyete bak, ulan bu herifin yapacağı anayasanın kapağını sikeyim.
kotla gelmiş olmasını halk adamı olmasıyla bağdaştıranların olduğu bir ülke var biliyorum. biliyorum ama söyleyemiyorum!
(bkz: bugün ne giysem)izlememiştir yazık. giyim insanın kendine duyduğu saygıdır kimliğini kişiliğini yansıtır.
aglanacak hale gulmektir.

siktiniz ulkeyi,eylediniz viran.
işte mecliste bulunan insan halki temsil ediyor aslı varsa.
kotun kürt olmasindandir. 5000 yillik kürt tarihinden bunu anlayabiliriz.
toki den ev aldığı için rahata ermiştir. o yüzden.
haksız yere eleştiri konusudur. belki adam meclis çıkışı dağa gidecek, belki dağda işleri var. olamaz mı yani ?
kendisi bu tür eylemlerinden ötürü samimi olarak adlandırılır. yine sırrı süreyya önder mecliste afedersiniz baksırını göstermiştir. biz de rahmetli ecevit'in sözlerini hatırlıyoruz ; ''burası devletin en yüce kurumudur. burada görev yapanlar devletin kurallarına, geleneklerine uymak zorundadırlar. burası devlete meydan okunacak yer değildir. lütfen bu hanıma haddini bildiriniz!''
allah allahhh. yahu nasıl yapar böyle bir terbiyesizlik. kotla ha, hem de meclise. vay arkadaş ya. cumhuriyet tarihi böyle rezillik görmedi.

lan hadi hırsızlık yapılır anladık, hadi ırkçılık yapılır onu da anladık, hadi bir nebze insan haklarını ihlal ettiniz onu da anladık. la tamam hadi sizden olmayan herkesi ötekileştirebilirsiniz onu da anladık da bu kotla meclise gelme neydi şimdi.

yok arkadaş memleketin hepten çivisi çıktı. var ya kot giyen iki kişiyi sallandıracaksın bak taksim'de, bir daha kot giyebiliyorlar mı göreyim ben onları.

lan sırrı sendeki de iyi cesaret ama ha, cumhuriyeti laikliği alt üst etin, hemi de bir kotla.

oysa o kotu giymeseydin laik cumhuriyet ciddiyeti eskisi gibi kalacaktı ama bozdun sen kuralları. pis sırrı. kaka sırrı.

dip not :

yahu bu kemalistleri anlamak zor. tam manasıyla gardrop çağdaşı bunlar. beyin koşarak uzaklaşmış ve gelmeye de niyeti yok. çağdaşlık ölçüleri içki içmek ve giyinmekten ibaret. bu sebeptendir ki beyinden çok elibiseye yatırım yaparlar.

şimdi kalkıp "yeahhh ama orası meclis ve herkes resmi giyenmeli, kanun var yasa var" derler bir de. yahu orası meclis anladık da her kuşu siktiniz bir leylek mi kaldı ? her şey tamam sırrı'nın pantolonu dert oldu ha size.

ip not: içkiye bir karşıtlığım yok bilakis sık tüketirim. giyim konusunda herkesi kendi tercihiyle seviyorum.