bugün

Fenerbahçe, başakşehir ve Gençlerbirliği'ne puan kaybedecek.
Beşiktaş, Galatasaray ve Konyaspor'a puan kaybedecek.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)

beşiktaş kayseri osmanlı galatasaray maçlarını alacak konya ile de berabere kalıp Şampiyonlugu yaşayacaktır.

hâl böyle olunca fenerbahçe istediği kadar maçı alsın kaybetsin farketmiyor.

mersin sivas eskişehir de ptt yolcusu.

edit: ne oldu özelden yazanlar?
Beşiktaş'ın şampiyonluğunun zannedildiği kadar kolay olmayacağını düşünüyorum ama Fenerbahçe de konsantrasyonunu kaybetmiş görünüyor, bir iki maça takım çözülüp havlu atabilir. GS'nin işi zor görünüyor, şansı son maçlarda rakiplerinin rahat oynaması olur. Fener ligi kaybederse kupaya dağınık gelebilir. Küme düşme hattı da mersin Sivas eskişehir olur.
beşiktaş kayserispor'u zor da olsa geçer. sanıldığı gibi kolay geçmeyecek o maç. ve kalan 3 maçta ise, yani gs deplasmanı, osmnalıspor ve konyaspor delasmanının 3'ünde de berabere kalacak. yani kalan 4 maçta 1 galibiyet 3 beraberlik alarak ligi 76 puanla 2. bitirecek.

fenerbahçe ise, gaziantep'i evinde yener. sonrasında başakşehir'le berabere kalır. sonrasında kadıköy'de gençlerbirliği'ni, son hafta da sivası deplasmanda yener ve ligi 77 puanla beşiktaş'ın 1 puan önünde bitirerek şampiyon olur.
düşmenin en büyük 3. adayıyıyız fakat teslim olmayacağız bu hafta trabzon ile içerde oynuyoruz galip gelebilirsek karışıklıktan istifade haftaya antep deplasmanında ölüm kalım maçına çıkacağız.
zirve zerre kadar beni ilgilendirmiyor ama bjk şampiyon olur gibi geliyor.
galatasaray bu futbolla 5. yapılacaksa bakın olur diyemiyorum yine türk futbolunda dümenleri izlemeye başlarız son 4 haftada.

mersin idman yurdu kesin küme düştü ayrıca prestij maçları izletecekler bize, gençlerle çıkacağını açıkladı ümit hoca.

ligin orta sıraları kendi aralarında paslaşırlar bol gollü süpriz maçlar olur.

bizim tek derdimiz şanlı eses sonuna kadar savaşmalıyız, düşersekte sağlık olsun sevdanın ligi olmaz!
hep dediğimiz gibi ordularla yenilmeyen bir şehir var arkanızda!
kara kartalımız şampiyon olacaktır. Kasımpaşa ve Akhisar gibi önemsiz maçlarda puan kaybeder; konyaydı galatasaraydı, bunları gene son dakika golleri ile 2-1 falan indirir.

altı ay önce söylemiştim.

gene söylüyorum.

2015-16 şampiyonu kara kartaldır.